Sivasspor: 3 - Fenerbahçe : 4

Sivasspor: 3 - Fenerbahçe : 4

Sivasspor: 3 - Fenerbahçe : 4 Karabük : 0 - Trabzonspor : 4

90' Dakika : Hakem Fırat Aydınus maçı bitiren düdüğü çalıyor. Fenerbahçe deplasmanda karşılaşmayı 4-3 kazanarak sezonu 3 puanla kapatıyor ve puanını 82'ye yükselterek 2010-2011 sezonunu averajla Şampiyon olarak tamamlıyor. Fenerbahçe bu şampiyonlukla lig tarihinde 18. kez Şampiyon oluyor.

90' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşması 0-4 Trabzonspor'un üstünlüğüyle sona erdi.

90' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Erman'ın attığı gol ile durumu 3-4 yapıyor.

90' Dakika : 4. Hakem Serkan Çınar maçın sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

89' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında 89. dakika oynanıyor ve karşılaşma 0-4 Trabzonspor üstünlüğü ile devam ediyor.

87' Dakika : Sivasspor atağında Grosicki sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

86' Dakika : Sivasspor atağında Mehmet Yıldız sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Erman yükseldi kafayı vurdu ama top üstten auta çıktı.

85' Dakika : Fenerbahçe atağında Dia sol kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine yerden pasını verdi ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.

83' Dakika : Karşılaşmalar bu skorlarla tamamlanırsa Fenerbahçe 18. kez şampiyonluğunu ilan edecek.

83' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında 83. dakika oynanıyor ve karşılaşma 0-4 Trabzonspor üstünlüğü ile devam ediyor.

82' Dakika : Sivasspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 14 numarayla Eneramo, Giren oyuncu 9 numarayla Mehmet Yıldız

81' Dakika : Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 7 numarayla Niang Giren oyuncu 92 numarayla Dia

80' Dakika : Fenerbahçe'de Selçuk rakibi Pedriel'e yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

79' Dakika : Fenerbahçe'de Dia oyuna girmek için hazırlık yapıyor.

78' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Navratil topu uzaklaştırdı.

77' Dakika : Fenerbahçe'de Alex kaleye 30 metre mesafeden serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Sedat topu uzaklaştırdı.

76' Dakika : Sivasspor'da Abdurrahman rakibi Niang'a yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.

75' Dakika : Fenerbahçe atağında Niang topla birlikte ceza sahası içine yöneldi ama savunmada Abdurrahman'ın müdahelesi ile yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.

74' Dakika : Sivasspor atağında Erman Kılıç sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

73' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında Trabzonspor Umut'un golü ile durumu 0-4 yapıyor.

72' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Pedriel ön direkte bir kez daha topu kornere gönderdi.

71' Dakika : Fenerbahçe atağında Emre sağ kanattan ceza sahası içine girdi ama savunma araya girerek topu kornere gönderdi.

68' Dakika : Sivasspor atağında Pedriel ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama top savunmaya çarparak kaleci Volkan'da kaldı.

66' Dakika : Sivasspor atağında Rada ceza sahası içine pas vermek istedi ama top doğrudan taca çıktı.

65' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Yobo'nun attığı gol ile durumu 2-4 yapıyor.Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası dışına pasını verdi, Emre bekletmeden sol kanattan arka direğe ortasını yaptı, Yobo yükseldi kafayı vurdu ve top köşeden ağlarla buluştu.

63' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Erman Kılıç'ın attığı gol ile durumu 2-3 yapıyor.

61' Dakika : Sivasspor'da Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 7 numarayla Mehmet Nas, Giren oyuncu 98 numarayla Rada

60' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında Trabzonspor Umut'un golü ile durumu 0-3 yapıyor.

59' Dakika : Sivasspor'da Pedriel ofsayt pozisyonunda kaldı.

58' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında Trabzonspor Jaja'nın golü ile durumu 0-2 yapıyor.

57' Dakika : Fenerbahçe atağında Emre ceza sahası önünden kaleye sert vurdu ama top az farkla auta çıktı.

56' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

55' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında 55. dakika oynanıyor ve karşılaşma 0-1 Trabzonspor üstünlüğü ile devam ediyor.

53' Dakika : Sivasspor'da Erman ceza sahası önünden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

52' Dakika : Sivasspor atağında Grosicki sol çaprazdan kaleye sert vurdu kaleci Volkan topu çeldi sonrasında Navratil seken topa sert vurdu ama top üstten auta çıktı.

51' Dakika : Fenerbahçe atağında Cristian sol kanata doğru pasını verdi ama top doğrudan taca çıktı.

50' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Alex ile 3. golü buldu. Alex ceza sahası önünden serbest vuruşu kullandı, direkt kaleye sert vurdu ve top 90 diye tabir edilen köşeden ağlarla buluştu.

49' Dakika : Fenerbahçe atağında Emre topla birlikte ceza sahası içine yöneldi ve yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.

48' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma Selçuk'tan önce topu uzaklaştırdı.

47' Dakika : Sivasspor atağında Sedat kendi sahasından ileriye doğru uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.

46' Dakika : Sivasspor ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 67 numarayla Uğur Kavuk, Giren oyuncu 61 numarayla Abdurrahman Dereli

46' Dakika : Fenerbahçe ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 11 numarayla Stoch Giren oyuncu 16 numarayla Cristian

46' Dakika : Sivasspor hakem Fırat Aydınus'un düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.

45' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında ilk yarı 0-1 Trabzonspor üstünlüğü ile sonuçlandı.

45' Dakika : Hakem Fırat Aydınus ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 2-1 Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle sona eriyor.

45' Dakika : Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu taca gönderdi.

45' Dakika : 4. Hakem Serkan Çınar ilk yarının sonuna 2 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.

44' Dakika : Sivasspor atağında Erman ceza sahası dışından kaleye sert vurdu kaleci Volkan topu çeldi ve savunmada Selçuk araya girerek topu kornere gönderdi ama hakem öncesinde Fenerbahçe lehine çiftvuruş kararı verdi.

43' Dakika : Fenerbahçe atağında Stoch sol çaprazdan topla ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu kazandı.

42' Dakika : Sivasspor atağında Kadir ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top auta çıktı.

41' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Selçuk ile 2. golü buldu.

40' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında 40. dakika oynanıyor ve karşılaşma 0-1 Trabzonspor üstünlüğü ile devam ediyor.

38' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz ceza sahası önünden kaleye sert vurdu ama top savunmaya çarparak kornere çıktı.

37' Dakika : Sivasspor atağında Erman sol kanattan ceza sahası içine uzun oynadı ama top doğrudan auta çıktı.

35' Dakika : Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Alex ceza sahası önünde topla buluştu, içeriye girdi, kaleci Korcan'ı geçti dar açıdan şutunu vurdu ve top boş kale yerine üstten auta çıktı.

34' Dakika : Sivasspor atağında Grosicki sol çaprazdan kaleye sert vurdu ama top kaleci Volkan'da kaldı.

32' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında 32. dakika oynanıyor ve karşılaşma 0-1 Trabzonspor üstünlüğü ile devam ediyor.

31' Dakika : Fenerbahçe bir kez daha gole çok yaklaştı. Stoch topla birlikte ilerledi, Niang'a pasını verdi, Niang ceza sahası içinde kaleci ile karşı karşıya uzak köşeye plase vuruşunu yaptı ve top direğin dibinden auta çıktı.

30' Dakika : Fenerbahçe gole çok yaklaştı. Niang sol kanatta topla buluştu, ceza sahası içine yerden pasını verdi, Alex bıraktı Stoch bomboş pozisyonda sert vurdu ve top kaleci Korcan'a çarparak kornere çıktı.

29' Dakika : Fenerbahçe'de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 77 numarayla Gökhan Gönül Giren oyuncu 4 numarayla Bekir

28' Dakika : Sivasspor'da Pedriel ceza sahası içinde ofsayt pozisyonunda kaldı.

27' Dakika : Fenerbahçe atağında Emre sol çaprazdan uzak köşeye sert vurdu ama top auta çıktı.

26' Dakika : Sivasspor atağında Erman savunmanın arkasına atılan topa hareketlendi ama hakem öncesinde ofsayt kararı verdi.

24' Dakika : Sivasspor'da Eneramo ofsayt pozisyonunda kaldı.

23' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Korcan'da kaldı.

22' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında 22. dakika oynanıyor ve karşılaşma 0-1 Trabzonspor üstünlüğü ile devam ediyor.

21' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sol çaprazdan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top az farkla üstten auta çıktı.

20' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Sivasspor Navratil'in attığı gol ile durumu 1-1 yapıyor.

19' Dakika : Sivasspor atağında Uğur sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Yobo araya girerek topu kornere gönderdi.

18' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında Trabzonspor Egemen'in golü ile durumu 0-1 yapıyor.

17' Dakika : Fenerbahçe'de Gökhan Gönül oyuna devam etmek istediğini belirtti ve oyuncu değişikliği yapılmayacak.

16' Dakika : Fenerbahçe'de Bekir oyuna girmek için hazırlık yapıyor.

15' Dakika : Fenerbahçe'de Gökhan Gönül sakatlandığı için maça devam edemeyecek.

14' Dakika : Fenerbahçe atağında Stoch sol kanattan topla içeriye girdi, şut açısı aradı ama yerde kaldı ve hakem devam kararı verdi.

13' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı Lugano yükseldi kafa vurmak istedi ama hakem öncesinde Lugano'nun yükselirken rakibine faul yaptığına karar verdi.

12' Dakika : Fenerbahçe'de Gökhan Gönül'ün tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.

11' Dakika : Fenerbahçe'de Gökhan Gönül bu dakikalarda sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.

10' Dakika : Kardemir Karabükspor - Trabzonspor karşılaşmasında 10. dakika oynanıyor ve karşılaşma 0-0 devam ediyor.

9' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Sedat kafayla topu uzaklaştırdı.

8' Dakika : Fenerbahçe 2. gole çok yaklaştı. Niang sol çaprazdan hızla ceza sahası içine girdi, uzak köşeye yerden sert vurdu kaleci Korcan topu saha içine çelmek isterken top kaleye yöneldi Alex hareketlendi ama yetişemeyince pozisyon kornerle sonuçlandı.

7' Dakika : Sivasspor'da Eneramo ofsayt pozisyonunda kaldı.

6' Dakika : GOOOOOLLLLL!!!!! Fenerbahçe Andre Santos'un attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.

5' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Alex kafayla indirdi Niang altıpas önünde röveşata vuruşunu yaptı ama top az farkla auta çıktı.

4' Dakika : Fenerbahçe atağında Mehmet Topuz sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

3' Dakika : Fenerbahçe atağında Andre Santos sol kanattan ceza sahası içine yerden ortaladı ama top doğrudan auta çıktı.

2' Dakika : Fenerbahçe'de Alex sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.

1' Dakika : Karşılaşma Fenerbahçe'den Niang'ın vuruşuyla başlıyor.

0' Dakika : Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe 79 puanla 1. sırada, Sivasspor ise 35 puanla 15. sırada bulunuyor.

0' Dakika : Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 34.hafta karşılaşmasında şampiyonluk mücadelesinde Sivas 4 Eylül Stadında Fenerbahçe ve Sivasspor karşı karşıya geliyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.