Seydişehir açık hava sinema etkinliği büyük ilgi gördü
Seydişehir Belediyesi tarafından 17-21 Temmuz tarihleri arasında Milli İrade Meydanında düzenlenen, birbirinden değerli filmlerin gösteriminin yapıldığı Açık Hava Sinema Günleri, Bandırma Füze Kulübü filmi ile sona erdi.
Yaz akşamlarının vazgeçilmezi olan Açık Hava Sineması etkinliği kapsamında Beş gün boyunca gerçekleştirilen etkinliğe katılan sinemaseverler, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen etkinliği çok beğendiklerini belirterek Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a teşekkür ettiler.
Açık hava sineması etkinliğinde Cep Herkülü Naim Süleymaoğlu, Tay, Suveyda, Mannu Çanakkalede, Bandırma Füze Kulübü filmleri gösterildi.
HABER MERKEZİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.