Şeker-İş ile Analiz Koleji  indirim protokolü imzaladı

Şeker-İş ile Analiz Koleji indirim protokolü imzaladı

Analiz Koleji ve Eğitim Kurumları ile yapılan anlaşmaya göre Şeker-İş üyelerinin ve şeker fabrikası çalışanlarının çocukları indirimli eğitim alabilecek.

Analiz Koleji ve Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Derya Emre ile Şeker-İş Konya Şube Başkanı Metin Kunter’in imza altına aldığı eğitim indirimi sözleşmesinde 2023-2024 eğitim-öğretim yılını kapsayan anlaşmaya istinaden yüzde 35’lik indirim uygulanacak.

Şeker-İş Konya Şube Başkanı Metin Kunter imza töreninde yapmış olduğu açıklamada, “Sendika üyelerinin ve fabrika personelinin çocukları Analiz Koleji ve Eğitim Kurumları’ndan indirimli şekilde yararlanacakları eğitimi protokol altına aldık. Sendika üyelerimiz ve çalışan personelimizin çocuklarının nezih ortamda iyi bir eğitim alabilmeleri için elimizden geleni yapacağız. Bizlere böyle bir imkanı sunan Analiz Koleji ve Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Derya Emre Hocama teşekkür ediyoruz” dedi.

Analiz Koleji Ve Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Derya Emre ise, “Konya’mızın tüm gençlerin iyi bir eğitim alabilmesi için çıktığımız bu yolda başarıyla yürüyoruz. Her insanı ayrı bir dünya olarak görüyor, ondaki yetenekleri açığa çıkarmayı ve geliştirmeyi kendimiz için temel hedef olarak kabul ediyoruz. Öğrencilerimizin sınavlarda, bilimsel yarışmalarda, sporda, sanatta başarılı olmalarının yanı sıra, güvenilir, kişilik ve kimlik sahibi, kendini gerçekleştirmiş birer birey olmalarını da önemsiyoruz. Bize emanet edilen her çocuğu erişebileceği en yüksek noktaya taşımak temel hedefimiz. Bize emanet ettiğiniz çocuklar için gözünüz arkada kalmayacak. Onları nadide bir gül bahçesinde yetiştirir gibi özenle yetiştireceğiz” diye konuştu.

HAMDİ BUĞUR


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.