"Sanayimiz ülkemizin lokomotifi konumunda"

"Sanayimiz ülkemizin lokomotifi konumunda"

AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İlçe Teşkilat mensuplarıyla birlikte TEKSAN Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnafla bir araya geldi

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Teşkilatı’nın esnaf ve vatandaş ziyaretleri aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TEKSAN Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Site içerisinde faaliyet gösteren sanayici, esnaf ve çalışanları tek tek dolaşan Başkan Hasan Kılca, Ahmet Sorgun ve Mehmet Genç, bölge esnafının istek ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu.

GENÇ: ESNAFIMIZ ŞEHRİMİZİN BEL KEMİĞİDİR

Sanayi sitesi ziyaretini değerlendiren Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ilçe halkına daha iyi hizmet için üzerlerine düşeni yapmak olduğunu söyleyerek bu kapsamda her zaman ilçe halkıyla bir arada olduklarını söyledi.

İlçe Başkanı Mehmet Genç, “AK Parti ailesi olarak 2001’den bu yana her zaman vatandaşımızın yanında olduk onlarla olduk onlarla birlikte yol yürüdük. Bu yolumuz ve çizgimizden asla sapmadık bundan sonra da sapmayacağız. İlçe Teşkilatı olarak bu kapsamda bugün TEKSAN Sanayi Sitesi’nde sanayici ve esnafımızı ziyaret ederek kendilerini hayırlı işler dileğinde bulunduk. Güzel sohbetlerine de misafir olduğumuz esnafımızın taleplerine hızlı çözümler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın görüşlerini çok önemsiyoruz. Sanayi esnafımız şehrimizin bel kemiğidir. Yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz” dedi.

SORGUN: SANAYİ ESNAFIMIZ ÜLKENİN LOKOMOTİFİ KONUMUNDADIR

AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun da her daim sahada olduklarını ve şehrin dinamikleri ile birlikte çözüm ürettiklerini dile getirdiğine vurgu yaparak şunları kaydetti: “Her fırsatta vatandaşlarımızla buluşuyor, bir araya gelip onları dinliyoruz. Sanayi esnafımızı da önemsiyor, birlikte çözüm üretiyoruz. Çünkü millete hizmetkâr olmak bunu gerektirir. Sanayicimiz gelişirse Konya gelişir ve kalkınır. Burada binlerce insan çalışarak evine ekmek götürüyor. Sanayicimiz üretim ve kalkınmada ülkenin lokomotifi konumundadır. Hükümet olarak sanayicimizle, esnafımız ve çalışanımızla her zaman kol kola olduk ve onların en büyük destekçileri olduk. Bundan sonraki süreçte de turizmde, tarımda ve ticarette olduğu gibi, sanayi alanında da şehrimizin potansiyellerini sanayici kardeşlerimizle el ele verip değerlendirecek ve bu sayede oluşturulacak istihdam gücü ve ekonomik hareketlilikle ülkemizin gelişimine katkı sağlamayı devam ettireceğiz.”

ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNE DEĞER KATACAĞIZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ise, esnaf ve vatandaşlarla da sık sık bir arada olmaya gayret ettiklerini vurguladı. Karatay’ın yönetiminde ilçe sakinlerinin söz sahibi olması noktasında bu tür ziyaretleri önemsediklerini ifade eden Başkan Hasan Kılca; Karatay’ın yararına olan her işte ilçenin tüm dinamikleriyle el ele vererek çalışmaya devam edeceklerini aktardı.

Hasan Kılca, “Karatay Belediyesi olarak ortak akılla çözümler üretmek en temel felsefemizdir. Sık sık gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde talepleri yerinde dinliyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerine, sıkıntılarına ortak oluyoruz. Çözüm noktasında istişarelerde bulunuyoruz. Varsa eksikleri bizzat yerinde tespit ediyoruz. Bu kapsamda da alın teriyle çalışan, ülkemize, şehrimize ve ilçemize değer üreten esnafımızı ziyaret ettik, hayırlı işler ve bol kazançlar temennilerimizi ilettik. Bizim en büyük gücümüz vatandaşımızın bize gösterdiği samimi destektir. İlçemizde bulunan sanayi sitelerimiz ve şehrin ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Esnafımızdan ve hemşehrilerimizden aldığımız güçle, Karatay’ımız ve Konya’mızın geleceği için gayretle çalışıyor ve her geçen gün değişimi ve gelişimi yaşamaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde şehrimizin geleceğine değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.