Samsun Tso Başkanı Murzioğlu, Meslek Grupları Toplantısına Başkanlık Etti

Samsun Tso Başkanı Murzioğlu, Meslek Grupları Toplantısına Başkanlık Etti

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, çeşitli meslek gruplarının yer aldığı toplantılarına katılarak başkanlık yaptı.

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, çeşitli meslek gruplarının yer aldığı toplantılarına katılarak başkanlık yaptı.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığı’nın yanı sıra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi de olan Salih Zeki Murzioğlu, Ankara ve İstanbul’da sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen, TOBB İlaç Sanayi Meclisi, TOBB Döküm Sanayi Meclisi, TOBB Demir ve Çelik Dışı Metaller Meclisi ve TOBB Sağlık Kurumları Meclisi toplantılarına katılarak başkanlık yaptı.

Yoğun bir toplantı trafiği geçiren TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, toplantılarda sektörlerin sorunları ve çözüm önerilerinin ele alındığını söyledi.
Her biri büyük önem taşıyan meslek grupları meclislerinde sektör temsilcilerinin sorunlarını ve sorunların çözüme dönük görüşlerini paylaştığını ifade eden Murzioğlu, "Artık dünyada iş yapabilmenin şekli ve kuralı değişiyor. Her girişimci ve çalışan dünyadaki gelişmelerin neresinde olduğunu kendisine sormak zorunda. Rekabet gücünün ve verimliliğinin artırılması için öngörülebilir ve sürdürülebilirlik dünyada geçerli bir model. Yeni dünya düzeninde, doğru bir iş modeli ve bununla uyumlu organizasyonel altyapı gerekiyor. Bunun için TOBB olarak meslek meclis toplantılarına büyük önem veriyoruz. Burada çıkan sonuçlar rapor olarak hazırlanarak sorunların çözümü noktasında gerekli mercilere ulaştırılarak takibini yapıyoruz. Yaptığımız toplantıların sektörlerin geleceği ve sorunların çözümü açısından çok faydalı geçti." dedi.
CİHAN

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.