Saadet Gençlik  'Bi Tanışalım' dedi

Saadet Gençlik  'Bi Tanışalım' dedi

Saadet Partisi Selçuklu İlçe Gençlik Kolları Zafer meydanında üye kayıt çalışması gerçekleştirdi.  Konya gençliğinin ilgisini cezbeden çalışmada Gençlik Kolları adına açıklamayı İletişim Başkanı Ömer Faruk Uyar Yaptı.

Yapılan açıklamada  Ömer Faruk Uyar, “Pandemi sürecinin de getirmiş olduğu şartlarla birlikte toplumun siyasi, ekonomik ve sosyal katmanlarında, ülkemizin içerisinde bulunduğu olumsuz hava daha belirgin bir halde kendisini göstermektedir. Gençlerimizi okuyan ve çalışan olmak üzere iki sosyal dengede ele aldığımız zaman siyasi gündem içerisindeki parti kapatmalarının veya açıklanan bildirilerin gençlerimizin çok da dikkatini çekmediğiyle karşılaşıyoruz” dedi.

adsiz.jpg 

BİR MİLLETİN ASIL GÜCÜ İMANLI GENÇLİĞİDİR

“Ancak okuyan kardeşlerimiz mevcut şartlarda okul durumlarının belirginsizliğinden, ailelerine yük olmanın sıkıntısından ve mezun olduktan sonra iş bulamamanın kaygısından yakınırken, ekonomik çalkantılar, yükselen faizler, işsiz kalmanın endişeleri çalışan genliğimizin geleceğe yönelik tedirginliğini artırmıştır” diyen Uyar, konuşmasını şöyle sürdürdü: “ Pandeminin getirmiş olduğu şartlar ve kısıtlamalar altında birbirinden uzaklaşan toplumumuz sıkıntılarını, dertlerini dostlarına bile açamamaktadır.  Gençlerimiz internet oyunlarına hapsolmuş ve sosyalleşme yeteneklerini de bu sebeple kaybetme noktasına gelmişlerdir. Tam anlamıyla toplum ve özellikle gençler pandemi süreciyle birlikte bunalım evresine doğru sürüklenmektedir. Bütün bu olumsuz şartların altında 'bir milletin asıl gücü topu, tankı, tüfeği değil imanlı ve inançlı evlatlarıdır' düsturuyla hareket ederek kardeşlerimizin sıkıntılarına ortak olabilmek, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak karton bardakta ikram edeceğimiz bir bardak çayda buluşmak için tüm hemşerilerimize ‘Bi Tanışalım’ diyoruz’ dendi. 

HABER MERKEZİ 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.