Rasyonel’de kitlesel başarı yüksek

Rasyonel’de kitlesel başarı yüksek

Üniversite hazırlık kursu eğitimi veren, Rasyonel Özel Öğretim Merkezinin YSK’ deki kitlesel başarısı yüzde 95’lere yükseldi.

18 yıldır dershanecilik hizmeti veren Rasyonel Özel Öğretim Merkezi Müdürü Aydın Tunç YSK’ de öğrencilerinin başarılarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Konya’da 18 Yıl önce dershanecilikle başladığımız eğitim hizmetimize özel okul sektöründe de devam etmekteyiz. Rasyonel Özel Eğitim merkezimizdeki başarılı öğrencilerimizin yüzde 80’ni Türkiye’nin değişik üniversitelerine yerleşti. Bu yılki YSK’ deki başarımız bireysel ve akademik olarak yüzde 95’şe ulaştı. Bugün YKS’ de başarılı olan öğrencilerimizle bir araya gelerek, onların başarılarını kutladık. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutlarken, emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YSK’deki başarının Konya adına sevindirici bir gelişme olduğuna da değinen Aydın Tunç, “Rasyonel Özel Öğretim merkezimizin YSK’ deki bireysel ve akademik başarısı, bizler ve Konya adına sevindiricidir. Ülkemizi aydınlık bir geleceğe taşıyacak öğrencileri yetiştirmek en büyük gayemiz oldu. Bugüne kadar verdiğimiz eğitim hizmeti ve öğrencilerimizin başarılarıyla Konya’da eğitimin kalitesinin artmasına katkı yaptığımız inancı içindeyiz. Bundan sonra hedefimiz, tecrübeli ve deneyimli öğretmen kadromuzla ülkemizin geleceğine yön verecek nesiller yetiştirmektir. Velilerimizin bizlere emanet ettiği en kıymetli varlığımız öğrencilerimizin beyni hür, fikri hür, kendi kararını kendi verebilen, vatanına, milletine ve ailesine faydalı bireyler olarak yetişmesi için tüm kadromuzla gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Konya’nın YSK’ deki başarısının yükselmesi ve öğrencilerimizin sınavlarda başarılı olabilmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.