Öğrenciler kitaplarını imzalattı

Öğrenciler kitaplarını imzalattı

İlim Yayma Cemiyeti Konya Şubesinin yurtlarında kalan öğrenciler öğretim yılının ilk döneminde Rasim Özdenörenin kitaplarını okudular.

Ödüllü olarak gerçekleştirilen okumalarda Rasim Özdenören’in ait sekiz kitabı okuyarak, kitaplar hakkında el yazısı ile not tutan yaklaşık 30 öğrenci Rasim Özdenören’i ziyaret ve Ankara gezisi kazandılar.
Ödül kazanan 30 öğrenci önce Hacı Bayram Camii’ni gezdiler. Kurtuba Kitap Kahve’de Rasim Özdenören ile bir araya gelen öğrenciler yazarla sohbet etti. Üniversite öğrencileri Yazar Rasim Özdenören ile birlikte fotoğraf çektirerek, yazara kitaplarını imzalattı. Sohbet sonrasında öğrenciler okudukları kitaplar hakkında tuttukları yaklaşık 200 sayfa tutan el yazısı notlarını özel bir dosya halinde Yazar Rasim Özdenören’ e hediye etti.
Kitapsever gençler daha sonra İhtiyar Kitap Kahve’de yazarlar Gökhan Özcan, Bülent Akyürek ve Ebubekir Kurban ile bir araya geldi. Öğrenciler yazılarını ve kitaplarını okudukları yazarlarla yüz yüze sohbetin tadını çıkardılar. Konya İlim Yayma Cemiyeti yurtlarında kalan öğrencilerin ikinci dönem ise ödüllü kitap okumalarında yazar Mustafa Kutlu’nun kitaplarını okuyorlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.