Musiad'tan seçim değerlendirmesi

Musiad'tan seçim değerlendirmesi

12 Haziran'da yapılan Milletvekilliği Genel Seçimlerinin sonucunu değerlendiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz, "Sandıklardan çıkan sonuçlar ülkemizd

12 Haziran'da yapılan Milletvekilliği Genel Seçimlerinin sonucunu değerlendiren Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz, "Sandıklardan çıkan sonuçlar ülkemizdeki istikrarın ne kadar kalıcı olduğunu göstermiştir. Bu sonuçlarla kazanan Türkiye olmuştur" dedi.
12 Haziran'da Türk Milletinin özgür iradesi ile sandık başına gittiğini belirten MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Kormaz, "Milletimiz kendi hür iradesini ülke yönetimine yansıtmak adına sandık başına gitti. Milletimizin geçmişe göre en yüksek katılımını sağladığı bu seçimler, Türkiye'de demokrasinin ne kadar sağlam olduğunun en büyük ispatıdır" dedi.
Seçim sonuçlarının ülkemiz için önemli bir anlamı olduğunu savunan Korkmaz, "Türk halkı özgür iradesini yansıtma adına oy kullandı. Ülkemizde ki istikrarın devam etmesi ve daha büyük bir Türkiye olma iradesini ülke yönetimine yansıttı" diye konuştu. Seçim sonuçlarının iş adamları açısından da büyük anlamı olduğuna değinen Korkmaz, "12 Haziran seçimlerinin ardından yeni oluşacak meclisten en büyük beklentimiz ekonomik istikrarın devam etmesidir. Nitekim milletimiz de istikrardan yana oyunu kullanmıştır. Daha büyük Türkiye ekonomik olarak büyüyen Türkiye ile olacaktır" şeklinde konuştu.
Konya'da Milletvekili seçilen tüm siyasilere başarılar dileyen Korkmaz, "24. dönemde Konya'yı TBMM'de temsil edecek Milletvekillerinden Konya'mız ve ülkemiz için hayırlı ve faydalı çalışmalarda bulunacaklarına inancımız tamdır" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.