MMOda turnuva heyecanı sürüyor

MMOda turnuva heyecanı sürüyor

Makine Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 5.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor

Makine Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 5.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Kuruluş amacı üyelerine ve topluma hizmet etmek olan odanın, sosyal etkinlikler kapsamında üyelerine yönelik tertip etmiş olduğu; kültürel geziler, sportif turnuvalar, geleneksel gece yemekleri, piknik organizasyonlarının yanında, halı saha futbol turnuvası da düzenleniyor. Bu yıl beşincisi yapılan ve halen devam eden turnuvada şuana kadar on iki 12 maç yapıldı.

Konya bölgesinin lisanslı hakemleri tarafından futbol oyun kuralları çerçevesinde Meram Eskiyol Melikşah Halı Saha Spor Tesislerinde yönetilen maçlara toplam on takım katılıyor. Makina ve Endüstri Mühendisi üyelerinin oluşturduğu turnuva 26 Haziran 2011 tarihide oynanacak final maçı ile tamamlanacak.

Şuana kadar yapılan maçlarda alınan sonuçlar şu şekildedir: Ereğli Gücü-Alperenler 6-11, Endüstri-Barcala Spor 5-11, Yanartaşlar-Göktürkler 3-5, Organize Spor-Dinamik Mühendisler 11-2, Dinamik Mühendisler–Kumpas 3-8, Göktürkler-Delta T 8-1, Endüstri–Yanartaşlar 9-1, Ereğli Gücü - Organize Spor 4-8, Alperenler–Kumpas  3- 9, Ereğli Gücü-Dinamik Mühendisler  5-11, Barcala Spor-Delta T  5-2, Endüstri–Göktürkler  4-3.

Makine Mühendisleri Oda Başkanı Mete Kalyoncu, oda üyelerinin arasındaki dayanışma, kaynaşma ve tanışıklığı artırmak amacıyla düzenlenen turnuvada maçların, neşe içerisinde devam ettiğini söyledi. Takımlar arasında tatlı bir rekabetin yaşandığını ifade eden Kalyoncu; “Üyelerin birbirleri ile gayet dostane şekilde tanışıklıklarını artırmalarını görmek bizleri en çok mutlu eden husus olmuştur. Üyelerin bu tip organizasyonlara yoğun katılımı, Odamızın çalışma gücünü arttırmaktadır. Üyelerimizin bu birliktelik ve samimiyeti ile odamız her türlü platformda mutlaka daha da güçlenecektir. Bu amaçla, daha önceden de belirttiğimiz gibi; üyelerimize, mesleğimizi ve toplumumuzu ilgilendiren her konuda destek olmaya dün olduğu gibi bugünden sonrada devam edeceğiz” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.