Mhp İzmir Adayı Taşer İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Mhp İzmir Adayı Taşer İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, seçim çalışmaları kapsamında Güzelbahçe ve Urla ilçelerini ziyaret etti.

MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer, seçim çalışmaları kapsamında Güzelbahçe ve Urla ilçelerini ziyaret etti. Esnafla ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle görüşen Taşer, “Belediye kaynaklarını ve kamu araçlarını kendi malı gibi kullanan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bir de slogan kullanıyor. Otobüslerin arkasına da yazmış, ‘İzmirliyiz Yaparız’ diye. Evet İzmirliler yapar da sen yapamazsın, yapamıyorsun. Belediye şirketlerin zararda, denizimize hâlâ atık bırakıyorsun, yolların bozuk, derelerimiz ıslah edilmemiş, trafik sorunundan kent kan ağlıyor, ulaşım pahalı. İzmir’e ne verdin, ne yaptın da şimdi gelmiş İzmirlilerin gücünü kendine payanda yapmaya çalışıyorsun?” dedi. Taşer, AK Parti adayı Binali Yıldırım’ı ise, "Müteahhitlere göz kırpıyor." diye eleştirdi.

MHP Güzelbahçe Belediye başkan adayı Hasan Berrak ile Güzelbahçe’de, Urla Belediye başkan adayı Hasan Hüseyin Akgül'le de Urla seçim çalışmalarını sürdüren Murat Taşer, hem Yıldırım hem de Kocaoğlu'na yüklendi: “İzmir’in gerçeklerinden çok uzak olan bu iki aday, bina yapmakla meselelerin halledileceğini sanıyor. Biri müteahhitlik, diğeri de baronluk yapıyor. AKP adayı Binali Yıldırım, gittiği yerlerde devlet projelerini belediye projesiymiş gibi sunuyor, müteahhitlere göz kırpıyor. Benim güzel şehrim İzmir’de yaşayan yiğit insanlarım da kent yaşantısının sıkıntısını çekiyor. Dünyanın en güzel şehrinde yaşıyorlar, dünyanın en fazla sıkıntısını çekiyorlar. İzmir’in ‘yarımada’ diye adlandırılan bu kısmı, hem turizm cenneti hem de tarım ve hayvancılık merkezi olacak nitelikler taşıyor. İzmir’i geri bıraktıran, İzmir’i tanımayan ve suni projelerle göz boyamaya çalışan maskeliler bunu anlayamaz fakat bizim projelerimiz hazır. MHP, üretken belediyecilik anlayışıyla tüm insanlarımıza hem hizmet sunuyor hem de yaşantısını kolaylaştırıyor. Bizimle birlikte her yönüyle kazanan İzmir ve İzmirliler olacak.” CİHAN

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.