Merkez mahallelerde sıcak asfalt serimi

Merkez mahallelerde sıcak asfalt serimi

Seydişehir Belediyesi ekiplerince ilçe merkezindeki İncesu Yolu Metehan Caddesi, Manastır Yolu Süleyman Şah Caddesi, Mevlana Caddesi, Hürriyet Caddesi, Bozkır Yolu, Hububat Borsası Bilge Kaan Caddesi, Bahçelievler ve Saadetler mahallelerine 200 bin metrek

Seydişehir Belediyesi ekiplerince ilçe merkezindeki İncesu Yolu Metehan Caddesi, Manastır Yolu Süleyman Şah Caddesi, Mevlana Caddesi, Hürriyet Caddesi, Bozkır Yolu, Hububat Borsası Bilge Kaan Caddesi, Bahçelievler ve Saadetler mahallelerine 200 bin metrekare sıcak asfalt serildi.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ekiplerinin merkez mahallelerde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Başkan Tutal, “Yaz sezonu süresince şehir ilçemiz genelinde hemşehrilerimize daha konforlu bir yol imkanı sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Asfalt ekibimiz ilçemiz genelinde bir taraftan bakım ve yama çalışmaları yaparken diğer taraftan da sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor’’ dedi. Seydişehir’in yol standartlarını daha da yükseltmek için çalışmaların aralıksız devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “ilçe merkezimiz ve kırsal mahallelerimizdeki yollarımızın standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Program dahilinde İncesu Yolu güzergahında 30.000 metrekare, Manastır Yolu güzergahında 30.000m², Mevlana Caddesi ile Tapu Müdürlüğü Kavşağı arasında 20 bin metrekare, Muallimhane Camisinden başlayarak Hürriyet Caddesi ve Eski Garaj bölgesine kadar 7.500 metrekare, Bozkır yolu güzergahında Dumlupınar Kavşağına kadar 75.000 metrekare, Bilge Kaan Caddesi Hububat Borsası önünde 30.000 metrekare, Bahçelievler ve Saadetler Mahallemizde 30.000 metrekare olmak üzere ilçe genelimizde toplamda 200 bin metrekare sıcak asfalt çalışması yapıldı” ifadelerini kullandı. Ekiplerin kırsal mahallelerde ise parke taşı serim çalışmalarına devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Tol, Oğlakçı, Bostandere, Ufacık, Bükçe, Boyalı, Madenli, Ortakaraören mahalleleri başta olmak üzere yine ilçe genelinde toplam 50 Bin metrekarelik alanda parke taşı serimi gerçekleştirildi. Hemşehrilerimize daha iyi yol ve konforlu bir yol sunabilmek için ekiplerimizle birlikte çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

HABER MERKEZİ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.