Mehmet Yüce dualarla defnedildi
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uyar'ın dayısı, Milli Görüş Emektarlarından Saadet Partisi Meram Osmangazi Mahalle temsilcisi Mehmet Yüce (72) hakka yürüdü.
Merhum, Lalebahçe Arıoğlu Camii'nde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Bedir Mezarlığına defnedildi. Cenaze namazına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uyar, Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam, Saadet Partisi Meram İlçe Başkanı Mutlu Öcal, AGD Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Korkmaz, Mehmet Parlak, teşkilat mensupları, yakınları ve sevenleri katıldı. Merhaba Gazetesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır dileriz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.