MD İlke Grup Konya'da temsilcilik açtı

MD İlke Grup Konya'da temsilcilik açtı

MD İlke Mali ve Yatırım Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Danış ve Konya Temsilcisi Mali Müşavir Mustafa Ergün Baş, gazetemizi ziyaret etti.

Ziyarette Merhaba Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İbrahim Büyükeken hazır bulundu. Ziyarette konuşan ve MD İlke Grup'un ülkenin 7 bölgesinde hizmet verdiğini söyleyen Danış, Konya'da da bir temsilcilik açtıklarını ifade etti. MD İlke'nin, firmaların ticari yaşamları boyunca, her konuda danışmanlık hizmeti verecek uzman kadroya sahip olduğunu belirten Danış, 'Sorunsuz bir ticari yaşam' sloganıyla hareket ettiklerini, sorunları çözüme kavuşturmak için danışmanlık hizmeti vereceklerini söyledi.

Danış, "Grubumuz, yurt içine yayılmış hizmet ağıyla ülkemizin 7 bölgesinde bir çok ilde temsilcilikleri, çözüm ortakları ile mükelleflerine vergi, mali mevzuat, vergi-mali-ticari hukuk, etkili yönetim, yatırım  ve finansal konularda, sorunların çözümüne yönelik hızlı, etkin danışmanlık hizmeti vermektedir. MD İlke sorunların çözümünü en kısa sürede, etkin ve size en uygun şekilde neticelendirir. Gelir vergisi, kurumlar vergisi, katma değer vergisi, özel tüketim vergisi, banka ve sigorta muameleleri vergisi, uluslararası vergi anlaşmaları, diğer vergiler, serbest bölge mevzuatı konularında vergi danışmanlığı hizmeti sunar. Şirketlerin idare ile yaşayabilecekleri vergisel sorunlarda, onlara çok yönlü irdelenmiş en uygun maliyetli çözüm önerilerini sunulmaktadır. Ayrıca, olası vergi incelemeleri sırasında veya sonrasında, gerek uzlaşma gerekse dava sürecinden şirkettin en az vergi yüküyle çıkması için gerekli tüm danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Dava aşamaları vergi mevzuatı konusunda son derece bilgi sahibi olan MD İlke'nin uzman ekibi tarafından bizzat takip edilmektedir. Ekibimiz tarafından takip edilen ihtilaflı vergi konuları ve davaları arasında türkiye’nin önde gelen firmaları bulunmakta olup, tüm firmalarımızın inceleme aşamasından danıştay aşamasına kadar hakları titizlikle aranmaktadır" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükeken de, heyete çalışmalarında başarılar diledi.

HASAN ÖZÜTEMİZ

2-4.20151107123428.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.