Maçların hakemleri açıklandı

Maçların hakemleri açıklandı

2. Lig ve 3. Lig gmaçlarının hakemleri açıklandı

SPOR TOTO 2. LİG

İSTANBUL (A.A) - Spor Toto 2. Lig gruplarında yarın oynanacak 33. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'dan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig gruplarında 33. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

BEYAZ GRUP

Turgutluspor-Çorumspor: Halil Sayın
Alanyaspor-Adıyamanspor: Mesut Çarık
Sarıyer-Mardinspor: Serdar Karakaş
BUGSAŞ Spor-Hacettepe: Tayfur Özkan
İskenderun Demir Çelikspor-Beypazarı Şekerspor: Fethi Serkan Koçak
Yeni Malatyaspor-Gebzespor: Bülent Birincioğlu
Bozüyükspor-Bandırmaspor: Ercan Hellaç
Göztepe-Çankırı Belediyespor: Mustafa İlker Coşkun
Akçaabat Sebatspor-Körfezspor: Taner Gizlenci

KIRMIZI GRUP

Pendikspor-Ofspor: Nihat Akman
1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu: Mustafa Kamil Abitoğlu
Kocaelispor-Belediye Vanspor: Volkan Çetinkaya
Tokatspor-Sakaryaspor: Ali Palabıyık
Pursaklarspor-Eyüpspor: Mehmet Fatih Gökçe
Fethiyespor-Adana Demirspor: Mustafa Öğretmenoğlu
Konya Torku Şekerspor-Dardanelspor: Volkan Alabaş
Balıkesirspor-Türk Telekomspor: Ferhan Kestanlıoğlu
Elazığspor-Şanlıurfaspor: Mürvet Sezer

SPOR TOTO 3. LİG

Spor Toto 3. Lig gruplarında yarın oynanacak 32. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'dan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig gruplarında 32. hafta maçlarını şu hakemler yönetecek:

-1. GRUP-

Lüleburgazspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor: Ali Terzioğlu
Kırşehirspor-Ankara Demirspor: Onur Salık
Tepecikspor-Bayrampaşaspor: Murat Türker
İnegölspor-Bursa Nilüferspor: Özgüç Türkalp
Tekirova Belediyespor-Ünyespor: Eray Yurtseven
İstanbulspor-Hatayspor: Osman Kaya
Nazilli Belediyespor-Arsinspor: Oğuz Kaan Turan
72Batmanspor-Malatyaspor: Ömer Murat Ülger
Belediye Bingölspor-Menemen Belediyespor: Mehmet Karanlık

-2. GRUP-

Darıca Gençlerbirliği-Yeni İskenderunspor: Sertaç Şaroğlu
Beykoz 1908-Batman Petrolspor: Taner Ağıç
Gümüşhanespor-Kahramanmaraşspor: İbrahim Bülbül
Altınordu-Kırklarelispor: Zafer Demir
Orhangazispor-Yalıspor: Serhad Ürkmez
Ispartaspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor: Mehmet Kaftancı
Yimpaş Yozgatspor-Anadolu Üsküdar 1908: Muhsin Çayan
OYAK Renaultspor-Afyonkarahisarspor: İlker Meral

-3. GRUP-

MKE Kırıkkalespor-Kastamonuspor: Burak Cem Tahiroğlu
Zeytinburnuspor-Beylerbeyi: Barış Yavaş
Kırıkhanspor-Karsspor: Bahadır Kayışoğlu
Araklıspor-Siirtspor: Mustafa Burak Er
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Yalovaspor: Mehmet Nevzat Adal
Gölcükspor-Kepez Belediyespor: Ali Şalk
Keçiörengücü-Pazarspor: Deniz Gültekin
Sancaktepe Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor: Kutluhan Bilgiç
Denizli Belediyespor-Torbalıspor: Deniz Ateş Bitnel

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.