Konyaspor için herkes el ele vermeye mecbur
AK Parti Gurup Başkanvekili ve İl Encümeni Erol Küçükbakırcı, Konyasporun kötü günler geçirdiğini belirterek, Konyasporun yeniden toparlanması için halkın kilitlenmesi gerekir dedi.
Her yıl düştü düşecek korkusuyla korkulu rüya görmenin sporseverleri ve Konya halkını üzdüğünü kaydeden Küçükbakırcı, “Konyaspor, Konya halkının gururu. Takımlar zaman zaman kötü günler yaşayabilir. Bu kötü günlerden kurtulmak ve yeniden şaha kalmak için gerek sporculara gerekse de Konya’daki siyasilere, sivil toplum örgütlerine, bürokratlar ile kurum ve kuruluşlara görev düşer. Konyaspor’un yeniden eski günlerine dönmesi ve süper ligde kalması için şehrin bütünleşmesi gerekir. Konyaspor’u kurtarmak için yükü sadece belediye veya Konyaspor yönetimine bırakmak da haksızlık olur” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.