Konya'daki 3 isim dev konut projesi için çalışmalara başladı! Taksitle satacaklar

Konya'daki 3 isim dev konut projesi için çalışmalara başladı! Taksitle satacaklar

Konya'da inşaat alanında yapılan projelere bir yenisi daha ekleniyor. Taksitle satılacak evlere loğun talep var.

Kooperatif denilince insanların aklına 10-15 yılda bitmez veya konutlar tamamlanamaz gibi olumsuz düşünceler gelmektedir. Konya’da bu tabuyu yıkabilmek için üç girişimci “Hızlandırılmış Konut Sistemi” ni hayata geçirebilmek için Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yi kurdular.

whatsapp-image-2023-08-07-at-09-48-46.jpeg

Farklı bir bakış ve vizyon ile aynı hedefe ve hayallere inanmış Konya’nın yakından tanıdığı bu üç isim Yiğit Türkoğlu Mermer’in Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Türkoğlu, Emsal Hukuk Bürosunun sahibi Avukat Selman Uçar ve MMF Mimarlığın sahibi Yasin Maşalı.

whatsapp-image-2023-08-07-at-09-48-46-1.jpeg

Bu üç isim tecrübe ve bilgilerini birleştirerek, güven dolu inşaat ve huzur dolu yarınlar için “Geleceğe Değer Katar” sloganıyla birlikte Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yi kurdular.

whatsapp-image-2023-08-07-at-09-48-49-1.jpeg

İnşaat, arsa, arazi ve ticaretten anlayan, alanında uzman kişilerin güçlerini birleştirerek oluşturdukları bir ortaklık yapısı olan Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığını Konya’da yaptığı başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren ve Konyalıların yakından tanıdığı ve Yiğit Türkoğlu mermerin sahibi, başarılı iş insanı Kemal Türkoğlu yapıyor.

“Ciddi bir yatırım aracı ve alanı olan inşaat sektöründe, insanlara en doğru şekilde para kazandırmak, yurt içi ve yurt dışı yapacağımız projelerimizle birlikte vatandaşlarımızın ve gurbetçilerimizin sermayesini doğru ve helal yönetilmesini sağlamak ve bu amaçlar doğrultusunda insanların güvendiği güçlü bir marka olmak” vizyonuyla hedeflerine kararlı adımlarla yürüyen Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. nin devam eden Halka 1 projesi, Konya’nın incisi Meram’da yer alsa da, yatırımcıları sadece Konya’da değil, Denizli, Muğla ve İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında yer alıyor.

whatsapp-image-2023-08-07-at-09-48-48.jpeg

Biriktirdiği sermayesini doğru ve helal olarak yönetilmesini isteyen çok sayıda gurbetçi yatırımcısının da olduğunu belirten Kemal Türkoğlu “üyelerimizi kendimiz belirliyoruz, herhangi bir kura ile üye alımı yapmıyor, ödeyebilir kitleleri bir araya toplayıp projeleri en kısa zamanda bitirecek planlamalar yapıyoruz” diyerek hedeflerini anlatmaya devam etti.

İnşaat sektöründe en kaliteli projeleri hayata geçirebilmek için hedeflerini sürekli olarak güncellediklerini, başarı ve kalite standartlarını ise maksimum seviyede yüksek tuttuklarını belirten Türkoğlu "Temel Hedefimiz, sürekli müşteri memnuniyeti için kaliteden ödün vermeden projelerimizi verdiğimiz sözler doğrultusunda hızlı ve kusursuz olarak tamamlamaktır” dedi.

whatsapp-image-2023-08-07-at-09-48-49.jpeg

Asıl hedeflerinin ise Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. çatısı altında kooperatifler zinciri kurmak olduğunu belirten Türkoğlu, içerisinde bulundukları ortaklık yapısıyla alakalı “zaten hepimiz kendi alanlarımızda markayız” diyerek kazandıkları itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile her zaman geleceğe daha güçlü adımlarla yürümek istediklerini ve bu sebeple güçlerini birleştirerek Halka Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yi kurduklarının altını çizdi.