Konya gündeminde bugün

Konya gündeminde bugün

Konya gündeminde bugün

09:00 - İl Sağlık Müdürlüğünce "Hasta-Sağlık çalışanı ilişkisinde güncel konular sempozyumu" gerçekleştirilecek.

09:00 - KTO Karatay Üniversitesi 1. Uluslararası Bilim, Kültür, Sanat Günleri programı çerçevesinde basın toplantısı düzenlenecek.

10:00 - Halkın Sesi Partisi Selçuklu ilçe başkanı Ahmet Selim Laleli güncel meselelerle alakalı basın toplantısı düzenleyecek.

10:30 - Büyük Birlik Partisi Milletvekili adayı Murat Çetin gündemle ilgili konuları değerlendirmek üzere basın toplantısı düzenleyecek.

11:00 - Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Teşkilatınca 12 Haziran da yapılacak olan seçimlerle ilgili olarak adaylarla basın toplantısı düzenlenecek.

12:00 - Nalçacı Perşembe Pazarında, Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği Konya ŞB. Umut Evi'nde kalan kanser hastalarının yararına kermes düzenlenecek.

12:00 - Türk Sağlık-Sen Konya şb başkanı Hamza Olgun ve yönetim kurulu üyeleri tarafından organize edilen "Hemşireler Haftası" konulu basın toplantısı düzenlenecek.

12:00 - Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Konya Şubesince, Numune Hastanesi Poliklinik önünde "Hemşirelik haftası ve taleplerimiz" hakkında basın açıklaması yapılacak.

14:30 - Ticaret Odası Konferans Salonunda Trafik Bilgi Yarışması düzenlenecek.

14:30 - Konya Motosiklet ve Bisiklet Tamircileri Odasınca sürücülere Kask, Broşür ve Reflektör dağıtılacak.

15:00 - Dost Eli Derneği'nin düzenleyeceği Norveç Krallığı, Türkiye Büyükelçiliği ve Dost Eli Derneği işbirliği ile gerçekleştirilecek olan "Erken yaşta ve Zorlama ile Gerçekleşen Evliliklerin Birey ve Aile üzerindeki Etkilerinin araştırılması konulu projenin açılış toplantısı gerçekleştirilecek.

18:30 - Başak Koleji 9. Matematik Olimpiyat Sınavı Ödül Töreni gerçekleştirilecek.

20:45 - İnşaat Mühendisleri Odası Konya ŞB. San'at etkinlikleri çerçevesinde Konya Musiki Derneği'nin Prof. Dr. M. Yaşar Kaltakcı yönetiminde Klasik Türk Musikisi Konseri gerçekleştirilecek.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.