Konya Emniyeti'nde araçlar yenilenecek

Konya Emniyeti'nde araçlar yenilenecek

Konya Emniyet Müdürlüğü, ekonomik ömrünü doldurmuş hek, hurda veya trafik hasarlı durumda bulunan, 48 adet muhtelif marka ve modelde taşıtı, 2011 model Hyundai Yeni Accent Era 1,4 marka benzinli binek

Konya Emniyet Müdürlüğü, ekonomik ömrünü doldurmuş hek, hurda veya trafik hasarlı durumda bulunan, 48 adet muhtelif marka ve modelde taşıtı, 2011 model Hyundai Yeni Accent Era 1,4 marka benzinli binek taşıtlarla mübadele edecek.

Ekonomik ömrünü tamamlamış bulunan muhtelif marka ve modelde taşıtın tahmini bedeli 247 bin 500 lira olarak belirlendi. Mübadele, Konya Emniyet Müdürlüğünde 20 Haziran 2011 tarihinde saat 14.30'da açık teklif usulüyle ve isteklilerin mübadele komisyonu önünde tekliflerini sözlü olarak belirtmeleri suretiyle gerçekleştirilecek. Açık artırma usulüyle yapılacak mübadeleye katılacak tüm yerli istekliler girebilecek.

Mübadele dokümanı, Konya Emniyet Müdürlüğü İkmal şube müdürlüğüne bağlı İstanbul yolu üzeri Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yanı 2. Kademe Amirliğinden satın alınabilecek.İstekliler verilecek mala ait tahmini bedelin yüzde 3'ü olan 7 bin 425 lira oranında geçici teminat verecekler. İşin tamamına teklif verebilecekler, açık artırmada kısmi teklif ise verilemeyecek.Bu arada, mübadelesi yapılacak olan taşıtlar mesai günlerinde görülebilecek.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.