Kimse Yok Mu Derneği, 25 Aileye Gıda Yardımında Bulundu

Kimse Yok Mu Derneği, 25 Aileye Gıda Yardımında Bulundu

Kimse Yok Mu Derneği Elazığ Şubesi, ihtiyaç sahibi 25 aileye gıda yardımında bulundu.

Kimse Yok Mu Derneği Elazığ Şubesi, ihtiyaç sahibi 25 aileye gıda yardımında bulundu.

    Elazığ merkezde ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerine eğitimleri ile destek veren Mürüvvet Hacı Mustafa Okuma Salonu yetkilileri, öğrencileri arasında, mağdur ve ihtiyaç sahibi aileleri tespit edilerek Ramazan ayında bu ailelere Kimse Yok Mu Derneği aracılığı ile gıda yardımında bulundu.

    Mürüvvet Hacı Mustafa Okuma Salonu binasında gerçekleştirilen ve okuma salonu çalışanları ile dağıtımı yapılan gıda paketleri, Kimse Yok Mu Derneği Elazığ Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Ömer Balık ve Şube Müdürü Önder Çolak nezaretinde ailelere teslim edildi.

    Kimse Yok Mu Derneği Elazığ Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Ömer Balık, "Yardımlarımız için gönüllülerimiz, yönetim kurulu üyeleri ve şube personeli ile gece gündüz demeden çalışmaktayız. Salonda yapılan bu yardım programı için idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." dedi.
    
    Kimse Dok mu Derneği Elazığ Şube Müdürü Önder Çolak ise yardım dağıtımı ile ilgili Ramazan ayının çok bereketli geçtiğini ve Ramazan'dan sonra da yardımların artarak devam edeceğini ifade ederek, yardım edecek hayırsever vatandaşlara ayrıca teşekkür etti. CİHAN

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.