Karayollarında son durum

Karayollarında son durum

İşte yol yapım ve onarım çalışmalarının sürdüğü yollar...

Karayollarının bazı kesimlerindeki yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Karabük-Yenice-Zonguldak yolunun Bolkuş mevkisi ve Bitlis-Baykan yolunun Betonya Kavşağı heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol 15.00-17.00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacak.

Finike-Elmalı yolunun 48-50. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün, çarşamba ve cuma günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapalı olacak.

Havran-Balıkesir yolunun 51-53. kilometreleri arasındaki (Balya ayrımı) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve cuma günü 11.00-15.00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Gişe kulvarlarında 21 gişeden her defasında 2 gişe kapatılarak tamirat ve yenileme çalışmaları yapılacağından sürücülerin işaret ve işaretçilere dikkat etmesi gerekiyor.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 0-9. kilometreleri (Bafa Gölü mevkisi) ile 30-39. kilometreleri (Milas Devlet Hastanesi mevkisi) arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Marmaris-Gökova yolunun 5-6. kilometrelerinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapalı tutulacak.

Zonguldak-Ereğli yolunun 7-12. kilometreleri arasındaki heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanacak.

Kuşadası-Söke yolunun 25-30. kilometreleri arasındaki Söke çevre yolundaki yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım Söke şehir içinden verilecek.

Ankara Çevre Otoyolunun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde meydana gelen üst yapıdaki oturmaların giderilmesi çalışmaları nedeniyle 31 Mayıs'a kadar her iki istikamet trafiğe kapatılarak ulaşım servis yollarından kontrollü olarak sağlanacak.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede kesimi 41-43. kilometreleri arasındaki Aşağıada Viyadüğü'nde köprü bakım onarım çalışmaları nedeniyle 15 Mayıs'a kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılacak, ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü olarak verilecek.

Ankara-İstanbul Otoyolunun Bolu Doğu Kavşağı ile Yeniçağa Kavşağı arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 23 Mayıs'a kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanacak.

Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolunun 0-7. kilometreleri arasındaki Suruç Kavşağı ile Organize Sanayi Kavşağı arasında bulunan yoldaki aşınma tabakası bakım onarım çalışması nedeniyle 4 Mayıs'a kadar yolun iki şeridi kapatılarak ulaşım tek şeritten kontrollü verilecek.

Akşehir (Yalvaç-Şarkikaraağaç) ayrımı yolunun 0-10. kilometreleri arasındaki yapım çalışmaları nedeniyle her gün 08.00-12.00 ve 13.00-18.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkileri) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle, salı ve perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasındaki muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 57-61. kilometreleri arasındaki (Bafa Gölü mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında  aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak verilecek.

Menemen-Manisa yolunun 0-15. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.