Karayollarında son durum

Karayollarında son durum

İşte yol yapım ve onarım çalışmalarının sürdüğü yollar

Karayollarının değişik kesimlerinde sürdürülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Marmaris-Gökova yolunun 23-41. kilometreleri arasındaki (Taşhan ve Gökçe Çıkışı mevkilerinde) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Gazipaşa-Anamur yolunun 24-27 ve 35-39. kilometreleri arasında (Tenzile ve Radar mevkilerinde) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 17.00-18.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapalı olacak.

Havran-Balıkesir-Balya yolunun 52. kilometresindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.30-16.30 saatleri arasında ulaşım sağlanamayacak.

Cide-İnebolu yolunun 3-4. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol bugün saat 11.00'den, yarın saat 20.00'ye kadar kapalı olacak.

(Ankara-Bala) Ayrım-Konya yolunun 20-25. kilometreleri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 72-76. kilometreleri arasında şev destekleme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü verilecek.

Manisa-Akhisar yolunun 15-20. kilometreleri arasında asfalt üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanacak.

Ankara Çevre Otoyolu Ayrım -Kırıkkale-Samsun yolunun 22. kilometresindeki Elmadağ DDY Üst Geçit Köprüsünde sürdürülen onarım çalışmaları nedeniyle Samsun-Ankara istikameti trafiğe kapatıldığından ulaşım kavşak kolundan verilecek.

Finike-Elmalı yolunun 48-50. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

İyidere-İkizdere-İspir yolunun 22-44. kilometreleri arasındaki Ovit Dağı mevkisinde kar, tipi ve çığ tehlikesi nedeniyle can ve mal güvenliği amacıyla her gün yol 17.00-07.00 saatleri arasında kapalı olacak. Bu saatlerde ulaşım kontrollü sağlanacak.

TEM Otoyolunun Avcılar Kavşağında İstanbul-Avcılar ve Avcılar-Edirne bağlantısını sağlayan kollar üzerinde köprü inşaatı nedeniyle İstanbul-Avcılar ve Avcılar-Edirne bağlantı yolları 22.00-07.00 saatleri arasında aşamalı olarak trafiğe kapatılacak.

Hopa-Sarp yolunun Liman Köyü mevkisindeki Hopa Tüneli çıkışında yaya üstgeçidi montaj çalışmaları nedeniyle 14 Nisan'a kadar ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Mekece-Bilecik-Bozüyük yolunun 71-73. kilometreleri arasındaki köprü genleşme derzi bakım çalışmaları nedeniyle 19 Mayıs'a kadar ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü verilecek.

Anadolu Otoyolunun Çamlıdere Kavşağı ile Dörtdivan Kavşağı arası muhtelif kilometrelerde yol aydınlatma ve bilgilendirme çalışmaları nedeniyle 30 Haziran 2011 tarihine kadar Ankara-İstanbul ve İstanbul-Ankara istikametlerinde birer şerit taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanacak.

Merzifon-Çorum yolunun 0-4. kilometreleri arasındaki (Merzifon şehir geçişi dahil) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Merzifon-Çorum istikametinde iki yönlü olarak sağlanıyor(Belirtilen kilometreler arasında bulunan Çorum-Samsun ve Çorum-İstanbul bağlantısını sağlayan kavşak kolları trafiğe kapatılarak ulaşım Merzifon şehir merkezinden sağlanıyor).

Ankara Çevre Otoyolunun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı 3-8. kilometreleri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle 31 Mayıs 2011 tarihine kadar Cebeci-Gölbaşı istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten kontrollü sağlanacak.

Mekece-Bozüyük yolunun 70-72. kilometreleri arasında şev destekleme çalışmaları nedeniyle 15 Nisan'a kadar sağ taşıma yolu daraltılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Ankara Çevre Otoyolunun Gölbaşı Kavşağı ile İncek Kavşağı arasındaki üst yapı onarım çalışmalarından ötürü 20 Nisan'a tarihine kadar Gölbaşı-İncek istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak verilecek.

Ankara-İstanbul Otoyolunun Bolu Doğu Kavşağı ile Yeniçağa Kavşağı arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 30 Nisan'a kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılacak. Ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü sağlanacak.

Ilgaz-Çankırı yolunun 1. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım servis yolundan yapılacak.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede kesimi 41-43. kilometreleri arasındaki Aşağıada Viyadüğünde köprü bakım onarım çalışmaları nedeniyle 15 Mayıs 2011 tarihine kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü gerçekleştirilecek.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.00-17.00 saatleri arasında yolda ulaşım sağlanamayacak.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 0-9. kilometreleri (Bafa Gölü mevkisi) ile 30-39. kilometreleri (Milas Devlet Hastanesi mevkisi) arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Marmaris-Gökova yolunun 5-6. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle çarşamba ve cumartesi günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yolda aralıklarla ulaşım gerçekleştirilemeyecek.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 57-61. kilometreleri arasındaki (Bafa Gölü mevkisi) sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı, çarşamba ve perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanacak.

Menemen-Manisa yolunun 0-15. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle hergün 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri (Kozağaç mevkisi, Boğayokuşu mevkisi ve Karaltı mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle salı ve perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla  kontrollü olarak ulaşıma açılacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.