Karayollarında bu noktalara dikkat

Karayollarında bu noktalara dikkat

Karayollarında bu noktalara dikkat

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Ankara çevre otoyolunun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı arasındaki üstyapıda oturmaların giderilmesi çalışmaları nedeniyle Gölbaşı-Cebeci istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.

Havran-Balıkesir karayolunun 51-52. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol yarın 13.00-16.00 saatlerinde ulaşıma kapatılacak.

Karacabey-Bursa karayolunun 23-37. kilometrelerindeki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü veriliyor.

TEM Otoyolunun Mahbutbey Kavşağı-Anadolu Otoyolu Kavşağında depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatlerinde her iki yönde şerit daraltması yapılacak. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

İyidere-Rize karayolunun 4. kilometresindeki yaya üst geçidi montaj çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten ve kontrollü olarak yapılıyor.

Anadolu Otoyolunun Bolu Doğu Kavşağı ile Yeniçağa Kavşağı kesimi 15-19. kilometrelerindeki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Akıncı gişeleri kesimi 13-18. kilometrelerindeki köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak veriliyor.

Finike-Kumluca karayolunun 8. kilometresindeki köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Havsa-Uzunköprü karayolunun 0-33. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak veriliyor.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Kınalı Kavşağı karayolunun 0-9. kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. 

Mekece-Bozüyük karayolunun 11-12. kilometrelerindeki zemin iyileştirme çalışmaları nedeniyle sağ taşıma yolu trafiğe kapatıldı. Ulaşım, sol taşıma yolundan iki yönlü olarak sağlanıyor. Yine aynı yolun 68-71.kilometrelerindeki şev destekleme çalışmaları nedeniyle 07.00-19.00 saatlerinde ulaşım servis yolundan yapılıyor.                           

Niksar-Reşadiye-Erzincan karayolunun 49-52. kilometrelerindeki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatlerinde ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü sağlanıyor.

Mekece-Bozüyük karayolunun 23. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle 11.00-16.00 saatlerinde yol aralıklı olarak trafiğe kapatılıyor.      

Zonguldak-Ereğli karayolunun 54-56. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yolda 15.00-17.00 saatlerinde ulaşım sağlanamıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen karayolunun 33-87. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol, 08.00-19.00 saatlerinde aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Menemen-Manisa karayolunun 0-15. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14.00-17.00 saatlerinde yolda ulaşım sağlanmıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.