Kal-der Kayseri İstişare Kurulu’ndan Şeker Fabrikasına Ziyaret

Kal-der Kayseri İstişare Kurulu’ndan Şeker Fabrikasına Ziyaret

Türkiye Kalite Derneği(Kal-Der) Kayseri Temsilciliği bünyesinde kurulan İstişare Kurulu Üyeleri Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent Benli’yi makamında ziyaret etti. Ziyarete, Kal-Der Kayseri İstişare Kurulu Üyelerinden Başyazıcıoğlu...

Türkiye Kalite Derneği(Kal-Der) Kayseri Temsilciliği bünyesinde kurulan İstişare Kurulu Üyeleri Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent Benli’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Kal-Der Kayseri İstişare Kurulu Üyelerinden Başyazıcıoğlu Tekstil A.Ş. Genel Müdürü, aynı zamanda KAYSO Yönetim Kurulu Üyesi Murat Başyazıcıoğlu, Kayserigaz A.Ş. Genel Müdür Yrd. Adem Dinçay, Orta Anadolu A.Ş. İK Müdürü Nihan Sert ve Kalder Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın katıldı.

Yalçın, ziyaret amacını tanışmak ve Kal-Der’in Kayseri’deki faaliyetleri hakkında bilgi paylaşmak olduğunu belirtti. Başyazıcıoğlu, KalDer’in sürekli atıfta bulunduğu ve önerdiği, tüm dünyaca kabul görmüş bir yönetim sistemi olan EFQM Mükemmellik Modeli’ni kendi kurumlarında da uyguladıklarını ifade ederek Kayseri’nin önemli bir değeri olan Kayseri Şeker Fabrikası’nı da KalDer Ailesi içinde görmekten mutlu olacaklarını belirtti.

Genel Müdür Benli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kal-Der’in gerek tüm Türkiye’deki misyonunu gerekse Kayseri’de gösterdiği çabaları takdir ettiklerini belirtti. Benli, yeni yönetim anlayışında kurumsallaşma, profesyonel yönetim tarzı ile Kayseri’de ilk ARGE yi kurmak, enerji verimliliği, kalite belgeleri gibi birçok alanda şirketin sektöründe fark oluşturduğunu söyleyerek 2017 yılında tüm dünya ile daha sıkı bir rekabet ortamının oluşacağını, Kayseri Şeker fabrikası olarak buna şimdiden çok iyi şekilde hazırlandıklarını, bu anlamda Kal-Der’le oluşabilecek işbirliğine açık olduklarını söyledi.

STK’lara destek vermenin önemine değinen Benli, Kal-Der Ailesi’ne katılmayı da önemsediklerini ifade etti. Ayrıca Başyazıcıoğlu, Doğançay ve Sert’e de Kal-Der Kayseri İstişare Kurulu’na verdikleri desteklerden ötürü tebriklerini ifade ederek başarılar diledi. CİHAN

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.