İzgün Gıda'dan, Çalışanlarına Kişisel Gelişim Semineri

İzgün Gıda'dan, Çalışanlarına Kişisel Gelişim Semineri

Gıda sektöründe 15. yılını dolduran İzgün Gıda, çalışanları için ‘İletişim ve Takım Çalışması’ semineri düzenledi.

Gıda sektöründe 15. yılını dolduran İzgün Gıda, çalışanları için ‘İletişim ve Takım Çalışması’ semineri düzenledi.

Kişisel gelişim uzmanı ve yazar Melih Arat’ın konuşmacı olarak katıldığı seminer, İzgün Gıda idari çalışanlarının aktif katılımıyla oldukça hareketli geçti. İzgün personelinin yoğun ilgi gösterdiği eğitimde, etkin iletişimin önemi, kurum içi iletişim, beden dili, ekip çalışması ve etkin zaman kullanımı konuları üzerinde duruldu. İzgün Gıda personeline iletişim ve takım çalışması konularında bilgiler veren Arat, kurum içi iletişimin personelin çalışma şevkini etkilediğini söyledi.

'Çalışanlar arasında iletişimi iyi kurarsak verimliliği de arttırmış oluruz' diyen Arat, "En etkili iletişim kurum içinde karşılıklı sevgi ve saygıyı kurmaktan geçer. Çalışanın memnuniyeti, çalışanlar arasında ön yargıların kaldırılması ve iç iletişimin iyi kurulmasıyla mümkündür." dedi.

Günlük hayattan örneklerle sunum yapan Melih Arat, katılımcılara oyunlar oynatarak takım çalışmasının önemini ortaya koydu.

İletişimi çok önemsediklerini belirten İzgün Gıda Genel Müdürü Uğur Esen, kurum içerisinde sağlıklı bir iletişim mekanizması için bu tür eğitimlere ağırlık vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Slayt ve oyunlar eşiğinde süren seminerden memnun ayrılan İzgün çalışanları kurum içi iletişim ve takım çalışmasının başarı için ilk şart olduğunu öğrendiklerini belirtti.

İzgün Gıda personelinin beğenisini toplayan seminer, soru-cevap bölümüyle son buldu.

CİHAN

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.