İttifakla gururluyuz

İttifakla gururluyuz

İttifak Holding yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaza hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı; İttifak Holding ve şirketleriyle şehrimiz adına gurur duyuyor

İttifak Holding’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, Holding’in başarılarının tüm Konyalıları ve kendisini gururlandırdığını söyledi. Mehmet Ali Korkmaz ve yeni yönetime başarılar dileyen Kalaycı; “Şehrimize büyük hizmetleri olan İttifak Holding bünyesinde gerçekleşen görev değişiminin Konyamız ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. İttifak; perakendeden gıdaya, inşaattan makine sektörüne kadar farklı alanlarda şehrimizi ulusal ve uluslararası ölçekte temsil eden önemli kuruluşlarımızdan biridir. Özellikle son zamanlarda perakende sektöründe yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren İttifak Holding’in başarılarında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Mehmet Ali Korkmaz Bey ve yeni yönetimin bu başarıları devam ettireceğine olan inancımı dile getirmek istiyorum” dedi.
Hafta boyunca gelen tebrikleri kabul eden İttifak Holding yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz makamında; Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, Zaman Gazetesi Bölge Müdürü Şirin Kabakçı, Konya İl Müftüsü Şükrü Özbuğday, Konya Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Kara ve Yazı İşleri Müdürü Önder Çiftçi’yi ağırladı.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Korkmaz, “Holdingimiz ve yeni yönetimimize gösterilen bu ilgiden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum. Bu bir hizmet yarışı. Bizler hizmet etmek için varız. Bu doğrultuda yeni yönetim kurulu olarak büyük bir sorumluluğu üstleniyoruz. Bu bilinçle oluşan azmimiz, kararlılığımız ve tüm paydaşlarımıza değer üretme heyecanımız İttifak’ın başarı grafiğini her geçen gün daha da yükseklere taşıyacaktır” diye konuştu. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.