İnşaat Mühendisleri Odası Konya Yapı Fuarındaydı

İnşaat Mühendisleri Odası Konya Yapı Fuarındaydı

Yerli ve yabancı çok sayıda firmanın ve ziyaretçinin katıldığı 2011 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarına İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi de yaklaşık 150 üyesiyle çıkarma yaptı

Türk yapı sektörünün en büyük fuarı niteliğinde olan 2011 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı, 27 Nisan 1 Mayıs tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ da gerçekleştirildi. Yerli ve yabancı çok sayıda firmanın ve ziyaretçinin katıldığı 2011 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’na İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi de yaklaşık 150 üyesiyle çıkarma yaptı.

2011 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı sayesinde ziyaretçiler inşaat sektöründe geleceğin teknolojileri ve malzemeleri görme ve tanıma imkanı buldu.

2011 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı, ziyaretçilere, rekabet eden yüzlerce katılımcı firmanın sergiledikleri yeni malzemelerini, teknolojilerini ve hizmetlerini karşılaştırma imkanı sağlarken, yapı, inşaat malzemesi ve teknolojisi konusunda en son yenilikler de tanıtıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Ali Çınar, 2011 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı’nın her yıl düzenlendiğini ve sektörel anlamda çok önemli olduğunu söyledi.

İnşaat Mühendisleri Odası olarak her yıl bu fuara üyeleri ile birlikte katıldıklarına dikkat çeken Başkan Çınar, “Sektörümüzde ki son gelişmeleri görme imkanı bulduğumuz 2011 Uluslararası İstanbul Yapı Fuarı ile Konya inşaat sektörü bilgi ve birikimini güçlendirmektedir” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.