İl Müdürlerinin toplantısı bugün
Gençlik ve Spor İl Müdürleri toplantısı bugün Adanada başlayacak. Seyhan otelinde gerçekleştirilecek ve 3 gün sürecek toplantıya Spordan sorumlu Devlet bakanı Murat Başesgioğlu, Milli Eğitim bakanlığı Müşteşar yardımcısı, Daire Başkanları, Gençlik ve Spor
Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Yıldız, 81 İl Müdürünün hazır bulunacağı toplantıya katılmak için dün Adana’ya gitti. Gençlik ve Spor İl Müdürleri toplantısında, 2009 yılı çalışma programı belirlenecek ve tartışmaya açılacak. Ayrıca, Türk sporunun gelişmesi konusunda Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılacak iş birliği masaya yatırılacak. Öte yandan, Türkiye Futbol Federasyonu'nun, Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı'nın işbirliği ile gerçekleştirdiği "Milli Gurur Milli Forma" sergisinin 21'inci ayağı yarın Adana'da açılacak. Açılışa Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, da katılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.