GİV’den 1 milyon liralık girişimcilik ödülleri

GİV’den 1 milyon liralık girişimcilik ödülleri

Türkiye'de girişimcilik ekosistemini geliştirmek için çalışan Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), Bu yıl 3-4 Kasım tarihlerinde Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında 10. GİV Girişimcilik Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Türkiye'de girişimcilik ekosistemini geliştirmek için çalışan Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, KOSGEB ve TÜGVA iş birliğinde gerçekleştireceği ‘Türkiye Girişimci Buluşması’ ile girişimciliğin sağladığı katma değer hakkında farkındalığı artırmak, girişimcileri bilgilendirmek, fikir ve ürünlerini ödüllendirirken yatırımcılarla bir araya getirmek ve daha fazla insanı girişimcilik için cesaretlendirmeyi amaçlıyor. Bu yıl 3-4 Kasım tarihlerinde Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında 10. GİV Girişimcilik Ödülleri de sahiplerini bulacak.

Ödüller kapsamında 2011 yılından bu yana her yıl yüzlerce proje başvurusu gerçekleşirken, bu projeler, uzman jüri üyeleri tarafından tek tek okunmak suretiyle değerlendirilerek derecelendirildi ve ödüllendirildi. Girişimciler, akademisyenler ve kamu kurum yetkililerinin farklı kategorilerde ödüllendirildiği GİV Girişimcilik Ödülleri için başvurular https://turkiyegirisimcibulusmasi.com.tr/Proje/Basvuru adresinden kabul edilmeye başladı. Girişimciler, 15 Ekim 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

GİV Girişimcilik Ödülleri’nde toplam 10 kategoride 14 ödül sahiplerini bulacak. Ödül verilecek kategoriler; Proje Fikir Ödülleri, KOSGEB İş Planı Ödülleri, Kurumsal Girişimcilik Ödülü, Yeni Girişimci Ödülü, Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü, Dijital Girişimcilik Ödülü, Basın Yayın Medya Ödülü, Akademisyen Ödülü, Kamu Yöneticisi Ödülü ve GİV Özel Ödülü olarak belirlendi. Henüz ticarileşmemiş “Proje Fikir Ödülleri” kategorisinde ödül miktarı toplam 1 milyon TL olacak. Birincilik ödülü 500 bin TL, ikincilik ödülü 250 bin TL, üçüncülük ödülü ise 150 bin TL şeklinde belirlendi. KOSGEB İş Planı Ödülleri kategorisinde ise toplamda 100 bin TL ödül dağıtılacak.

HABER MERKEZİ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.