Gençlikten öğrencilere ödül

Gençlikten öğrencilere ödül

Gençlik Dershaneleri Meram Ticaret Meslek Lisesinde düzenlediği Gençlik Bahar Sınavında dereceye giren öğrencilere ve öğretmenlerine dershane binasında törenle plaket ve ödülleri takdim edildi

Gençlik Dershaneleri Meram Ticaret Meslek Lisesi’nde düzenlediği “Gençlik Bahar Sınavında” dereceye giren öğrencilere ve öğretmenlerine dershane binasında törenle plaket ve ödülleri takdim edildi.

Dershane Müdürü Yavuz Aydın, Gençlik Bahar Sınavına ilköğretim 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıflardan yaklaşık 3 bin öğrencinin katıldığını belirtti. Yavuz Aydın, “Dereceye giren öğrencilerimize ödülleri takdim etmek üzere sizleri buraya davet ettik. Teşriflerinizden ötürü teşekkür ediyoruz.  Kendi sınıflarında derece giren bu öğrencilerimizin bundan sonraki eğitim hayatlarında da bu başarılarının devamını dilerken, bu beyinlerin ülkemiz insanına hizmetini, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmalarını, beyin göçünün önüne geçmelerini arzu ediyoruz. Yavrularımızın Bizim değerlerimizi iyi tanımalarını, bir Mevlana’yı, Şemsi, Alaaddin Keykubatı iyi tanımalarını arzu ediyoruz” dedi.

Ardından sırasıyla ilköğretim 2. sınıf öğrencilerine plaket ve ödüllerini Gençlik Dershanesi Meram Şubesi Müdürü Barış Çağlayan Çakır, 3. sınıf öğrencilerine plaket ve ödüllerini Müdür Yardımcısı İsa Karamanoğlu ve 4. sınıf öğrencilerine plaket ve ödüllerini Müdür Yardımcısı Said Turgut takdim etti. Öğrencilerin öğretmenleri Feride Yılmaz, Hatice Oral, Mehmet Koç, Gülden Kavak, Seher Yıldız, Muhammed Deniz, Özer Özkan, Yılmaz Yalçın ve Hikmet Çörekçi’ye de plaketlerini Gençlik İlköğretim Okulu Müdürü Ayhan Yolcu ve Gençlik Dershaneleri Rehber Öğretmeni Hacer Bademci takdim etti. Programın sonunda söz alan Gençlik Dershanesi Meram Şube Müdürü Barış Çağlayan Çakır ise katılımlarından dolayı tüm öğrencilere, velilere ve öğrencilere sınıf öğretmenlerine teşekkür ederken, gelecek dönemler de öğrencilerin başarılarının artarak devamı dileklerinde bulundu.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.