Gelecek Partisi’nden paylaşımlara tepki

Gelecek Partisi’nden paylaşımlara tepki

Gelecek Partisi Konya İl Yönetimi, son günlerde belediye memur ve bürokratlarının Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na yönelik sosyal medya paylaşımlarına yönelik tepki gösterdi

Gelecek Partisi Konya İl Yönetimi tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “ Daha önce Ak Parti Meclis üyelerinin ve teşkilat mensuplarının kendi dünlerine bakmadan, Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu hakkındaki hadlerini aşan sosyal medya paylaşımlarına şahit olmuştuk. Siyaset yapanların doğru veya yanlış bir şeyler beyan etmesi, hakaret seviyesine varmayacak şekilde görüş bildirmesi kabul edilebilir. Fakat belediyede memur ve bürokrat olarak çalışanların, bu toprakların insanlarının ödediği vergilerle maaş alanların, bu toprakların yetiştirdiği değerlere fütursuzca saldırmasını kabul etmemiz mümkün değildir. Devlet için çalışıp bu devlete hizmet etmiş Türkiye Cumhuriyeti 26. Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu hakkında ahlaksızca, İslami değerlere sığmayacak hadsiz ve çapsız paylaşım yapanların paylaşımlarına göz yummamızı kimse beklemesin. 62. 63. 64. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu dinini satmakla suçlayan Emlak Yönetimi Daire Başkanı Cüneyd Durmuşcan Gedik üzerine vazife olmayan konularla ilgili haddini defalarca kez aşmıştır. Genel Başkanımızdan, Konya halkından ve kamuoyundan özür dilemek zorundadır.

İKİ YILDA SATTIĞI ARSALARIN BEDELLERİNİ AÇIKLAMALI

Cüneyd Durmuşcan Gedik önce bulunmuş olduğu makamın hakkını vermeli ve Büyükşehir Belediyesinin son iki yılda sattığı arsaların bedellerini açıklamalıdır. Büyükşehir belediyesine arsa satış bedelleri ile ilgili 23/10/2020 ve 18/11/2020 tarihli iki dilekçe verdik. Ancak ne hikmetse kendilerinden sorularımıza bir cevap alamadık. Lütfen öncelikli işiniz bu dilekçelerde ki arsa satış bedelleri sorusuna cevap vermek olsun. Mesai saatlerinizde partimize ve Genel Başkanımıza saldırmak yerine yapılan satışlarla ilgili halkı bilgilendiriniz. Bünyesinde çalışan daire başkanının ve memurların paylaşımları Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı bağlamaktadır. En az 70-80 kişiden oluşan Dijital İletişim Ofisi kuran Altay’a çağrımız, Dijital İletişim Ofisinde başka işlerle uğraşmak yerine kendi emrindeki Daire Başkanları ve memurlarının paylaşımlarını kontrol ettirmesidir."

HABER MERKEZİ                                 

 61a0c6d6-ccf5-420a-8a6b-570a8a29b06d.jpg

 

a15d0930-2280-4d50-a6d3-0267d3384af2.jpg

 

f99aeacf-5aac-4089-a513-9e6bde9150f1.jpg

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.