Gamze Bulut: Önünüze Çıkan Zorluklardan Yılmayın

Gamze Bulut: Önünüze Çıkan Zorluklardan Yılmayın

Milli atlet Gamze Bulut, gençlere tavsiyelerde bulunarak, karşılarına çıkan zorluklardan yılmamalarını ve azimle çalışarak bu zorlukları aşabileceklerini ifade etti.

Milli atlet Gamze Bulut, gençlere tavsiyelerde bulunarak, karşılarına çıkan zorluklardan yılmamalarını ve azimle çalışarak bu zorlukları aşabileceklerini ifade etti. Bulut, gençlerden boş zamanlarını da spor yaparak değerlendirmelerini istedi.

Kayseri’de Ayşe-Ahmet İnci Ortaokulu’na konuk olan ve öğrencilerle bir araya gelen 2012 Londra Olimpiyat Oyunları ikincisi milli atlet Gamze Bulut, gençlere tavsiyelerde bulundu. Okul Müdürü Ali Can Türkyılmaz, Okul Müdür Yardımcısı Sevda İnanç ve Beden Eğitimi Öğretmeni Behiye Murat tarafından karşılanan milli atlet Gamze Bulut ve antrenörü Süleyman Altınoluk’a öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Okulun atletizm takımındaki öğrencilerininde katıldığı söyleşide Gamze Bulut, bu okuldan da bir Gamze Bulut’un çıkabileceğini ifade etti. Çok çalıştığını ve hiçbir zorluktan kaçmadığını ifade eden Bulut, gençlere tavsiyelerde bulunarak boş zamanlarında spor yapmalarını, kötü arkadaş çevresinden uzak durmalarını istedi. Bulut, gençlerin önlerine çıkabilecek zorluklar olacağını hatırlatarak, "Bu zorluklardan yılmayın. Azimle çok çalışarak bu zorlukları aşabilirsiniz." dedi.

Öğrencilerin de sorularını yanıtlayan Gamze Bulut, başarısının arkasında yeteneği mi yoksa çok çalışma mı olduğunun sorulmasını üzerine, her ikisinin de başarısında etkili olduğunu belirtti. Bulut, başarının tadının çıkartılmasının da çok güzel olduğunu ifade ederek, okulun atletizm takımındaki gençlerinde önemli başarılara imza atabileceklerine işaret etti.

Okulun çok amaçlı konferans salonundaki söyleşinin ardından öğrenciler Gamze Bulut ve antrenörüne teşekkür ederek çiçek verdi.
CİHAN

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.