Futbol liglerinde bu hafta maçları

Futbol liglerinde bu hafta maçları

Türkiye Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve Spor toto 3. Lig beyaz ve kırmızı gruplarda oynanacak maçların tarihleri belli oldu.

SPOR TOTO SÜPER LİG

İSTANBUL (A.A) - Spor Toto Süper Lig'e 31. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:

29 Nisan Cuma:
20.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

30 Nisan Cumartesi:
15.00 Medical Park Antalyaspor-Bucaspor (Mardan Antalyaspor)
15.00 Kasımpaşa-Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Fiyapı İnönü)

1 Mayıs Pazar:
15.00 Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
19.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Hüseyin Avni Aker)
2 Mayıs Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

BANK ASYA 1. LİG

Bank Asya 1. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:

30 Nisan Cumartesi:
14.00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
14.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)
14.00 Diyarbakırspor-Orduspor (Diyarbakır Atatürk)
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)
14.00 Mersin İdmanyurdu-Kartalspor (Tevfik Sırrı Gür)
14.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak)
14.00 Karşıyaka-Kayseri Erciyesspor (Folkart Altay Alsancak)
14.00 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

SPOR TOTO 2. LİG

Spor Toto 2. Lig'e beyaz ve kırmızı gruplarda 30 Nisan Cumartesi oynanacak 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.
Program şöyle:

BEYAZ GRUP

30 Nisan Cumartesi:
15.30 Turgutluspor-Çorumspor (Turgutlu 7 Eylül)
15.30 Alanyaspor-Adıyamanspor (Alanya Milli Egemenlik)
15.30 Sarıyer-Mardinspor (Gebze - Cezalı)
15.30 BUGSAŞ Spor-Hacettepe (Yenikent ASAŞ)
15.30 İskenderun Demir Çelikspor-Beypazarı Şekerspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 Yeni Malatyaspor-Gebzespor (Malatya İnönü - Seyircisiz)
15.30 Bozüyükspor-Bandırmaspor (Bozüyük)
15.30 Göztepe-Çankırı Belediyespor (İzmir Atatürk)
15.30 Akçaabat Sebatspor-Körfezspor (Akçaabat Fatih)

KIRMIZI GRUP

30 Nisan Cumartesi:
15.30 Pendikspor-Ofspor (Pendik)
15.30 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.30 Kocaelispor-Belediye Vanspor (İsmetpaşa)
15.30 Tokatspor-Sakaryaspor (Gaziosmanpaşa)
15.30 Pursaklarspor-Eyüpspor (Cebeci İnönü)
15.30 Fethiyespor-Adana Demirspor (Fethiye)
15.30 Konya Torku Şekerspor-Dardanelspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
15.30 Balıkesirspor-Türk Telekomspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.