Faizle övünülüyor

Faizle övünülüyor

Milli ittifak Konya idarecileri Saadet Partisi’nde bir araya geldi. Toplantıda konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Büyüktermiyeci, “Başbakan faiz kullanan insanımızın artmasıyla övünür hale gelmiştir. Vatandaşın borcu katlanarak artıyor” dedi

Konya’daki Milli ittifak mensupları bir araya geldi. Çalışmaları gözden geçirmek ve bir değerlendirme yapmak için Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Büyüktermiyeci'nin başkanlığında Konya Milletvekili Adayları ile Saadet Partisi Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya, Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyeleri Veysel Candan, Hasan Hüseyin Öz,  Genel İdare Kurulu Üyeleri Lütfi Yalman, Mustafa Özkafa, Mehmet Şen ve Büyük Birlik Partisi GİK üyeleri Osman Seçkin ve Cemal Erkoç ile birlikte toplanılarak çalışmalar gözden geçirildi. Sadet Partisi il Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Konya İl Başkanı Ahmet Büyüktermiyeci, “Milletimizin teveccühü ile bu birliktelik Milli İttifak'a dönüştü. Halkımızdan büyük teveccüh gördü. Ekonomik sıkıntılar içinde kıvranan, bankalara ve kredilere mahkum edilen insanımız bir çıkış kapısı olarak Milli İttifakı yani Saadet Partisini bir umut olarak bağrına bastı” dedi.

FAİZLE ÖVÜNÜLÜR HALE GELDİ

AKP hükümetinin milleti faiz bataklığına sürüklediğini ifade eden Termiyeci, şöyle konuştu: “Başbakan faiz kullanan insanımızın sayısının 10 yılda 10 kat artmasıyla övünür hale gelmiştir. Hazine borçlarının katlanarak arttığı yetmiyormuş gibi vatandaşın borçlarının da katlanarak artmasını marifetmiş gibi meydanlar da haykırması içinde bulunduğumuz vahim durumu ifade etmeye yetecektir. İşçimiz, Emeklimiz Açlık sınırının çok altında yaşamaya mahkum edilmiştir. Gençlerimiz ahlaki ve manevi tahribat içinde kaybolup gitmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu bu vahim durumu saatlerce dile getirsek yeterli gelmeyecektir. Ülkemizin içinde bulunduğu meselelerin farkındayız. Çözüm yollarını biliyoruz. Çünkü Türkiye'nin en uzman kadrosu bizde. Vatandaşlarımız arasında ayırmacılık ve kayırmacılık yapmadan her işin en güzel ve hızlı yapılabilmesi için hazırız.”

TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE ULAŞACAĞIZ

Saadet Partisi Milletvekili adaylarının her gün gece yarılarına kadar Konya'yı karış karış dolaştığını söyleyen Termiyeci, konuşmasına şöyle devam etti: “Allah’ın izniyle 7 Haziran'a kadar ulaşmadığımız bir tek hemşerimiz kalmayacaktır. Yine bu akşam Saadet Partisi il başkanlığımızda seçim çalışmalarını değerlendirmek üzere Saadet Partimizin ve Büyük Birlik Partimizin GİK üyeleri, eski milletvekilleri, Belediye Başkanları ve icra kurulu üyeleri ile değerlendirme toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Her iki partimiz birlik ve beraberlik içinde, Saadet Partisi çatısı altında halkımızın teveccühü ile meclisteki yerini almak üzere çalışmalarını devam etmektedir. Bu vesile ile toplantımıza iştirak eden Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi GİK üyelerine, eski milletvekillerine, Belediye Başkanlarına, icra kurulu üyelerine ve siz değerli basın mensuplarına teşekkür ederim.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.