Eğitim İş'ten Merhaba Gazetesi'ne ziyaret
Eğitim İş Sendika'sı Konya Şube Başkanı Özgür Ulaş Yiğit ve Örgütlenme sekreteri Hüseyin Alpasar, Eğitim Sekreteri Selçuk Akdeniz ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Merhaba Gazetesi'ni ziyaret etti.
Ziyarette Merhaba Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halid Şen ile Yazı İşleri Müdürü İbrahim Büyükeken hazır bulundu. Yapılan ziyarette Başkan Özgür Ulaş Yigit Menhaba Gazetesi çalışanlarının Gazeteciler Günü'nü kutladı. Merhaba Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halid Şen ise ziyaretlerinden dolayı Eğitim İş Sendikası Konya Şubesi'ne teşekkür etti.
EYYÜB KARAKUZU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.