Deneme sınavları başarıya ulaştırır

Deneme sınavları başarıya ulaştırır

SBSde öğrencilerin deneyim kazanmaları ve başarılarını attırmak amacıyla 2011 yılı içinde Birkent Ses Dershaneleri tarafından ikincisi gerçekleştirilen deneme sınavına 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflardan 4

SBS’de öğrencilerin deneyim kazanmaları ve başarılarını attırmak amacıyla 2011 yılı içinde Birkent Ses Dershaneleri tarafından ikincisi gerçekleştirilen deneme sınavına 4, 5, 6,  7 ve 8. sınıflardan 4 bin 800 öğrenci katıldı. Deneme sınavına ilginin yoğun olduğunu söyleyen Birkent Ses Dershaneleri Kurucu Müdürü Fatma Arıkan, 2011 yılı içinde deneme sınavının ikincisini de tamamladıklarını belirterek, “Bu yıl 1 Ocak’ta başlayan SBS deneme sınavının ikincisini de bu ay başarılı bir şekilde tamamladık. Üçüncü deneme sınavını da planlıyoruz. Deneme sınavına katılan öğrencilerimiz tecrübe sahibi olurken, sınav heyecanlarını da bir nebze olsun atma fırsatı buluyor. Umarım yapmış olduğumuz deneme sınavı öğrencilerimizin başarılarını katkı sağlar. Deneme sınavına katılan öğrencilerimizden dereceye girenlere ödüller vereceğiz. Dershane olarak sadece ilköğretim öğrencilerine hizmet vermekteyiz. Öğrenci odaklı yürüttüğümüz çalışmalarla 6 yılda büyük başarılar yakaladık” dedi.
Birkent Ses Dershaneleri Müdürü İsmail Erdem de, deneme sınavlarının öğrencilerin test sistemini kavramasına büyük katkı sağladığını ifade ederek, “Deneme sınavlarına devam eden ve katılan öğrenciler orta öğretimde iyi bir okula gitmek istiyorlarsa mutlaka dershanelere devam etmeliler. Deneme sınavlarında öğrencilerimiz test sitemini kavradıkları gibi başarılarına başarı katacaklardır” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.