Çaykur Rize hazırlığı başladı
Süper Lig’in 14. haftasında deplasmanda HK Kayserispor’u 2-1 mağlup eden İttifak Holding Konyaspor, 28 Aralık Pazartesi günü Ç. Rizespor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına ara vermeden başladı.
Kayacık Tesislerinde Teknik Direktör İsmail Kartal ve yardımcı antrenörler yönetiminde gerçekleşen saha antrenmanına Artem Kravets ile Kayserispor maçında sonradan oyuna dahil olan ve süre almayan oyuncularımız katıldı.HK Kayserispor maçında ilk 11'de forma giyen oyuncuları ise salonda rejenerasyon (yenileme) antrenmanı yaptı.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.