Bugün bu yollara dikkat

Bugün bu yollara dikkat

Karayollarının bazı kesimlerindeki yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor

Karayolları Genel Müdürlüğünün yaptığı açıklamaya göre, Akçakoca-Ereğli yolunun 21. kilometresinde meydana gelen heyelan sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanmaktadır.

Artvin-Erzurum İl Sınırı Uzundere-Tortum yolunun 40-41.kilometrelerinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor.

Anadolu Otoyolu Kavşağı ile Şekerpınar Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerdeki depreme karşı güçlendirme çalışmaları sebebiyle 5 Mayıs'a kadar işin durumuna göre her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü yapılacak.

Trabzon-Rize yolunun 27-29. kilometreleri arasındaki Araklı Tünelinde telefon kabin tadilatı nedeniyle 25 Nisan saat 09.00-17.30 arasında ulaşım, Rize-Trabzon istikametinde tek şeritten ve kontrollü sağlanacak.

İzmir-Torbalı yolunun 16-17. kilometrelerinde Kemalpaşa Kavşağında kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşım, 25 Nisan gününden itibaren imar yollarından yapılacak.

Ankara Çevre Otoyolunun Gölbaşı Kavşağı ile İncek Kavşağı arasındaki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 16 Mayıs'a kadar Gölbaşı-İncek istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü sağlanacak.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gerede Kesimi 41-43 kilometreleri arasındaki Aşağıada Viyadüğünde köprü bakım onarım çalışmaları nedeniyle yarından itibaren 15 Mayıs'a kadar Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılacak, ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü gerçekleştirilecek.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki Kozağaç mevkisi, Boğayokuşu mevkisi ve Karaltı mevkisi patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı ve Perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolunun Organize Sanayi Kavşağı ile Şanlıurfa Kuzey Kavşağı arasında bulunan Devlet Demiryolları ve Şanlıurfa-Diyarbakır devlet yolu köprülerinde yapılacak genleşme derzi ve bakım-onarım çalışmaları nedeniyle 30 Nisan'a kadar ulaşım tek şeritten ve kontrollü gerçekleştiriliyor.

Finike-Elmalı yolunun 48-50. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle pazartesi, çarşamba ve cuma günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle ise 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılıyor.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 0-9. kilometreleri Bafa Gölü mevkisi ile 30-39. kilometreleri Milas Devlet Hastanesi mevkisi arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri 13.00-17.00 saatleri arasında ulaşım gerçekleştirilemeyecek.

Marmaris-Gökova yolunun 5-6. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba ve Cumartesi günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Ortaklar-Söke-Milas yolunun 57-61. kilometreleri arasındaki Bafa Gölü mevkisinde sürdürülen patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Menemen-Manisa yolunun 0-15. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılıyor

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.