Başkan Tutal’dan esnafa ziyaret

Başkan Tutal’dan esnafa ziyaret

Seydişehir’de ekonomi ve ticari hareketliliğin sağlanması noktasında çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Organize Sanayisinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

Sanayi sitelerini sık sık ziyaret ederek esnafların görüş, istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçede faaliyet gösteren esnafların, Seydişehir ekonomisinin ve istihdamının mihenk taşı olduğunu vurguladı.  Seydişehir’in her alandaki gelişimine katkı sağlamak amacıyla işadamları ve sanayi esnafı ile görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “ilçemizin daha da kalkınması ve ticari hareketliliğin arttırılması konusunda neler yapabiliriz düşüncesiyle sanayi esnaflarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasındaki çalışmalarımızın yanında,  ilçemiz için büyük önem taşıyan projelerimizi esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla istişare ediyoruz. İlçemize kazandıracağımız her bir projemizde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alıyoruz” dedi. 

 İlçe sakinleri ve esnaflarla iç içe olarak onların isteklerini, taleplerini, önerilerini, beklentilerini dinleyerek sorunları çözüme kavuşturmaya devam ettiklerini sözlerine ekleyen Başkan Tutal, “Esnaf ziyaretlerimizde aynı zamanda onların sorunlarını yerinde tespit edip, kalıcı çözümler üretiyoruz. Bugün de Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren esnaflarımızla bir araya gelerek onların bizden beklentilerini öğrendik, talep ve isteklerini dinledik. Esnaflarımızın ilçemize daha fazla katma değer sağlaması noktasında ve ilçemiz istihdamına daha fazla katkıda bulunmaları konusunda bugüne kadar elimizden gelen gayreti gösterdik, bundan sonrada aynı çizgide hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi. İstişare mekanizmasını şiar edindiklerini sözlerine ekleyen Başkan Tutal, konuşmalarını şu şekilde sürdürdü, “istişare mekanizması bizler için şiar haline gelmiştir. Bugüne kadar bu düşünceyle yapmış olduğumuz istişareler hizmetlerimizdeki kalite standardının yükselmesine vesile olmuştur. İstişare mekanizmasını en iyi şekilde sürdürme gayreti içerisinde çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Seydişehir Organize Sanayimizde yatırım yapmak isteyen işadamlarımız için yer tahsisi, alt yapı ve üst yapı çalışmaları noktasında her zaman olduğu gibi bundan sonra da elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Bugün bizleri misafir eden esnaflarımıza bol kazançlı günler diliyorum” diye konuştu. 

ABDULLAH LEBLEBİCİ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.