Başkan Altay, muhtarlarla buluştu

Başkan Altay, muhtarlarla buluştu

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcılarıyla birlikte ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. 5 yıllık hizmet döneminde mahallelerin ihtiyaçlarının tespiti ve hizmetlerin ulaştırılması noktasında muhtarların önemli görevler üstlendiklerini belirten Başkan Altay, hizmetlerinden dolayı muhtarlara teşekkür etti.

Selçuklu’nun 565 bin nüfusuyla Konya’nın merkez nüfusunun yarısına sahip olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “5 yıllık dönemde hep birlikte mahallerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ettik ve bu tespitlere göre de iyi niyetle çalışarak önemli işler yaptık. Mahallerimiz çok farklı büyüklükte ve farklı ihtiyaçları olan yerlerde. Bundan sonraki 5 yılda mahallerimize hep birlikte daha iyi hizmetler sunacağız. Bu dönemde değişiklikle Büyükşehir Yasası ile birlikte yeni mahallelerimiz oluştu ve beldelerimiz bize bağlandı. Bizde bu çerçevede mahallerimizle ilgili düzenlemeler yaptık. Bunun da hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Seçim sürecinde muhtar adaylarına önemli tavsiyelerde de bulunan Başkan Altay, “Tabi burada bir yarışa giriyoruz. Ama önemli olan nezaketi bozmadan hiç kimsenin gönlünü, kalbini kırmadan bu süreci yönetmek. Hakkımızda hayırlı olanı dilemek. Selçuklu Belediyesi olarak sizlerden memnunuz. Çok iyi bir ekip oluşturduk. Hizmetler üretilir ama önemli olan bunun muhabbetle yapılması önemli. Bu muhabbette aramızda oluştu. İnşallah aynen devam eder. Tüm hizmetlerinizde göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Nice hizmetleri Selçuklu’ya ve memleketimize yapmaya devam edelim” diye konuştu.

AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Ak’da muhtarlara hitaben yaptığı konuşmasında, “5 yıl boyunca samimiyetle, heyecanla hizmet edip de dönem sonunda duyulan haz ve yeniden seçime girecek arkadaşlarımızın yaşadığı tatlı heyecanını tahmin edebiliyorum. Hep beraber güzel çalışmalar yaptık. Hizmetlerinizden dolayı Selçuklu adına Konya adına hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Programın sonunda muhtarlar gayretli çalışmalarından dolayı Başkan Altay tarafından plaketle onurlandırıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.