Başkan adayı Ay'dan 4 yılda 42 proje

Başkan adayı Ay'dan 4 yılda 42 proje

Konya Şoförler, Nakliyeciler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri yaklaşırken adaylar da tanıtım toplantılarına başladı.

Konya Şoförler, Nakliyeciler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri yaklaşırken adaylar da tanıtım toplantılarına başladı. Oktay Ay da düzenliği toplantıda Konya Şoförler, Nakliyeciler ve Otomobilciler Esnaf Odası'na başkan adayı olduğunu belirtti. Baykara Otel'de kendisine destek veren oda üyeleri ile biraraya gelen Oktay Ay, “Çağdaş bir yönetim anlayışı ile, üyelerini seven, kollayan bir yönetimi ortaya koymak için aday oldum” dedi. “Yıllardır bu mesleğin içinde olan ben ve ekibim sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı en az sizler kadar biliyoruz” diyen Ay, şöyle konuştu: “Başkan olduğum takdirde esnafla bütünleşmeyi, üyelerimize dört elle sarılmayı, üyemin sorununu en az kendi sorunum kadar görmeyi, üyeme liderlik yapmayı, üyemin haklarını her zeminde koruyabilmeyi, kollektif, demokratik, disiplinli, dürüst, şeffaf ve proframlı çalışmayı ilke edineceğime söz veriyorum. Odamızın asil sahibi sizlersiniz. Makam ve mevkiler yani bizler gelip geçiyiz. Üyelerimizin ilk görevi de odasına sahip çıkmasıdır. Bizleri itici güç olarak motive edecek unsurlar sizlersiniz. Ben bugün sizinle beraber yürüyebilmek adına karşınızdayım. Size sunduklarımız vaad değil, göreve geldiğimizde gerçekleştireceklerimizdir.”

Konya'nın plaka kodu 42 olması dolayısıyla gerçekleştirecekleri 42 proje hakkında Ay, şunları kaydetti: “Yabancı dil eğitimi, güvenli sürüş teknikleri kursu, Avrupa Birliği kriterlerine uygun trafik, çevre ve kültürü eğitimi, ambulans hizmetleri, diksiyon kursları, istihdam havuzu, kurumlarla güçlü iletişim, kredi imkanları, şehiriçi nakliye durakları, duraklara standart LED ışıklı tabelalar, trafik sigortası ve kaskoda uygun fiyat çalışması, korsanla mücadele, sağlık taramaları, turistler için call center-arama merkezi, sağlıklı ve ekonomik yemek hizmetleri, uydu takip sistemi, yeni kamyon garajı, kamyon garajına otopark, MEVKA ile yeni projeler, kooperatifleşme, yurt hizmetleri, yılda bir kere geleneksel toplantılar, 10 Temmuz Taksiciler Gününü özel etkinlikler, her ay şoförlerle istişare toplantısı, aylık bülten, yağ ve filtre hizmet aracı, sürücü kursu, otel, hukuk ofisi, anlaşmalı istasyonlarda indirimli alışveriş, açık oto pazar yeri, ucuz lastik hizmeti alamının sağlanması, iskontalı araç satışı, kooperatif üzerinden petrol istasyonu açılması, bakım atolyesi, restaurant, anlaşmalı marketlerden indirimli alışveriş, engelli vatandaşlarımızı ücretsiz taşıyacak araç, hatıra ormanı, taksi ve kamyonlara nagivasyon hizmeti sunulacaktır. Son olarak 42. proje ise beni seçmenizdir. Beni seçtiğiniz takdirde tüm bunlar 4 yıl içinde hayata geçirilecektir.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.