Başbakanlık'ta silah sesi VİDEO

Başbakanlık'ta silah sesi VİDEO

Başbakanlık merkez binada silah sesleri duyuldu.

Başbakanlık Merkez Bina'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Bakanlar Kurulu toplanırken, aynı binada 3 el silah sesi duyuldu. Bir kişi gözaltına alınırken, Erdoğan'ın 1500 koruması olduğu iddialları akıllara geldi.

3 EL SİLAH SESİ DUYULDU

Başbakanlık Merkez Bina'da hareketli dakikalar yaşanıyor. Başbakanlık'ta birkaç el silah sesi duyuldu.. Olay Bakanların kullandığı kapının yanındaki kapıda yaşandı. 3 el silah sesi duyuldu. Olayla ilgili bir kişi Başbakanlık güvenlik merkezinde tutuluyor. 

BELEDİYEYE KIZDI BAŞBAKANLIĞI BASTI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde işten çıkartılan bir vatandaştan söz edildi. Belediyeden alacağı olduğu, davasının Yargıtay'da görülmeye devam ettiği söyleniyor.

BİNADA BAKANLAR KURULU TOPLANTISI VAR

Başbakanlık Merkez Bina'da yaklaşık 1 saattir Başbakan Erdoğan başkanlığında Bakanlar Kurulu toplantısı gerçekleştiriliyordu. 

Kullanılan silahın kurusıkı olduğuna ve bir yaralının hastaneye kaldırıldığına dair iddalar da var. 

ERDOĞAN'IN BİN 500 KORUMASI VAR İDDİASI

8’in­ci Cum­hur­baş­ka­nı Tur­gut Özal dö­ne­min­de önem­li gö­rev­de bu­lu­nan bir po­lis şe­fi, geçtiğimiz ay Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk'e konuşmuştu. Polis Şefi yaptığı açıklamada “Bi­zim dö­ne­mi­miz­de Baş­ba­kan­lık ko­ru­ma kad­ro­su 150 kişiy­di. Bu sa­yı­ya bi­na, ko­nut ve çev­re­de gö­rev alan res­mi üni­for­ma­lı po­lis­ler de da­hil­di. Baş­ba­ka­nın ya­kın ko­ru­ma­sı­nın ta­ma­mı 26 ki­şiy­di ve bun­lar vardi­ya­lı ola­rak gö­rev ya­pı­yor­lar­dı. Bu­gün ise bu sa­yı bil­di­ğim ka­da­rıy­la 1500’ü bu­lu­yor. Bu­nun da yak­la­şık 200’ü ya­kın ko­ru­ma hiz­me­tin­de. İnanılma­ya­cak bir sa­yı” de­mişti.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.