Bahçeşehir’e bir ödül daha

Bahçeşehir’e bir ödül daha

Kalitesi uluslararası kuruluşlarca tescillenen Bahçeşehir Kolejlerine bir başarı ödülü daha geldi.

ABD’den gelen “Eğitimde Mükemmellik” ödülünden sonra Bahçeşehir’e bir ödül de yurtiçinden geldi. Bahçeşehir Koleji geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında geçirmiş olduğu Milli Eğitim teftişi sonuçlarına göre kendi Yerleşim Alanı’nda “En Başarılı Kurum” seçilerek Başarı Belgesi almaya hak kazandı.

Konya genelinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü teftiş ekiplerince yapılan okul teftişlerinin sonuçları açıklandı. Eğitim öğretim olanaklarının her yönüyle incelendiği teftişlerde Konya Bahçeşehir Koleji en başarılı okul ilan edildi.
“En Başarılı Kurum” başarı belgesini alan Konya Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Nurettin Ok, “Böylesi bir ödülle onurlandırılmış olmaktan dolayı tüm Bahçeşehir ailesi ve şahsım adına mutluluğumuzu belirtmek isterim”dedi. Bahçeşehir ailesi olarak prensiplerinin eğitime en fazla katkıyı sağlamak olduğuna işaret eden Ok, sözlerini şöyle sürdürdü: “Temel prensibimiz eğitime katkı sağlamak. Tabi ki bu ödülü almaya hak kazanmamızda getirmiş olduğumuz yeniliklerin payı tartışılmazdır. Türkiye’de ilk defa Kişiye Özgü Öğretim Sistemi’ni uygulamış ve bu sistemden maksimum fayda sağlamış olan eğitim kurumu olmanın haklı sevincini yaşamaktayız. Geleceğin okul çantası dediğimiz öğrenci bilgisayarları sayesinde çocuklarımıza teknolojinin en son imkânlarını sunmaktayız.” Gerek eğitim olanakları, gerek sosyal ve fiziksel şartlar bakımından öğrencilere en ayrıcalıklı eğitimi vermeye gayret ettiklerini kaydeden Konya Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Ok,. Bu gayretimizin Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerince de takdir edilmiş olması bizleri ayrıca yüreklendirmiştir. Bundan sonra da kendimizden beklendiği gibi en iyiyi, en moderni, en bilimseli yakalamak için gereken fedakârlıktan kaçınmadan yolumuza devam edeceğiz. Tüm Bahçeşehir ailesini, değerli öğretmenlerimi ve personelimi başarılarından dolayı yürekten kutluyorum ifadelerini kullandı.
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.