Aynı mahallede 3 kamyonet kundaklandı
Aynı mahalledeki 3 kamyonet, yanıcı madde dökülerek kundaklandı.
Meram ilçesi Büyük Kovanağzı Mahallesi'nde iki aracın yandığı ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, üçüncü bir kamyoneti daha yanarken buldu. Araç sahipleri, polis ve vatandaşlar tarafından söndürülen yangınların, kamyonetlerin ön tekerlek kısımlarına dökülen yanıcı maddeden kaynaklandığı belirlendi. Maddi hasar oluşan kamyonetlerin farklı kişilere ait olduğu bildirildi. Zanlıların arandığı belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.