Akkanattan Beyşehire uygulama oteli

Akkanattan Beyşehire uygulama oteli

İş alanında yaptığı yatırımlar ve eğitim dünyasındaki destekleri ile büyük ses getiren Akkanat Holding; Selçuklu temalarının işlendiği butik otel konsepti ile çalışacak olan uygulama otelini Beyşehir

İş alanında yaptığı yatırımlar ve eğitim dünyasındaki destekleri ile büyük ses getiren Akkanat Holding; Selçuklu temalarının işlendiği butik otel konsepti ile çalışacak olan uygulama otelini Beyşehir’de hizmete açtı.

Tekstilden endüstriyel tasarıma, Turizmde Otelcilikten Enerjiye kadar birçok alanda faaliyet gösteren Akkanat Holding; Akkanat Eğitim ve Sağlık Vakfı ve Selçuk Üniversite ile stratejik iş ortaklığı kapsamında yatırımını gerçekleştirdiği ve ülkemiz eğitimine armağan ettiği Beyşehir Ali Akkanat Meslek Yüksek Okulu Uygulama Oteli Anamas Konuk Evi adıyla Beyşehir’de açıldı.

Sektöründe bugüne kadar birçok ilke imza atmış bir marka olarak, eğitimi, gelişimi ve yenilikleri destekleyen bir anlayışa sahip olduklarını belirten Akkanat Holding Turizm Grup Başkanı Bekir Akkaş, “Gelecekte bizlerin yerini alacak profesyonellerle tanışacağız. Onları sektörün dinamiklerine göre yetiştirecek ve bu modelle bilgilerimizi aktaracağız. Gönül verdiğimiz sektörün doğru şekillenmesinde ve eğitim modelinde katkılarımızın olduğunu bilmek, bize doğru yolda olduğumuzu söylüyor.” dedi. 

Türkiye Turizminde öncü ve önemli bir noktada olduklarını belirten Akkaş şöyle devam etti:

“Bu işbirliği çerçevesinde gerek eğitimimiz, gerek biz, yöre halkı ve gerek Türk turizmi kazançlı çıkacaktır. Bugün Türkiye’de öğrencilerin çalıştırdığı uygulama otellerine yeni bir şekil vererek herkes için faydalı bir model ortaya çıkartmayı hedefliyoruz. Otelimizin bütün faaliyetlerinde öğrenciler aktif olarak rol alırken, kazanmanın ve ekip çalışmasının önemini anlayacaklar. Profesyonel yöneticilerimiz öğrencilere rol model olacak. Tesisin kazancı yine eğitim için harcanacak, dolayısı ile turizm ve turizmin geleceği kazanacak. Tabi buna en büyük katkıyı konaklamaları ile bu projeye destek verecek değerli misafirlerimiz yapacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.