AKINSOFT bayileriyle bir araya geldi

AKINSOFT bayileriyle bir araya geldi

Ar-Ge ve inavasyon çalışmaları kapsamında Bölge Bayileri ile bir araya gelen AKINSOFT, IV. Bölge Bayi toplantısının birinci aşamasını tamamladı.

Bayileriyle sürekli yakın bir iletişim içerisinde bulunan AKINSOFT, yükselen başarı grafiğini zirveye ulaştırmak ve yeni stratejiler geliştirmek için Konya'da yapılan dev organizasyonda Bölge Bayileriyle bir araya geldi. Türkiye'de 81 ilde ve dünyada 9 ülkede 1800'ü aşkın Çözüm Ortağı ile birlikte modern yazılımlarını dünyanın dört bir tarafına ulaştırmak için emin adımlarla ilerleyen ve yurtiçinde bayilik ağını tamamlayan firma, Dünyaya da çalışmalarını hızlandırdı. AKINSOFT, hizmet kalitesini maksimum seviyeye ulaştırmak için bayileriyle koordinasyon içerisinde çalışmaya devam ediyor.
Ar-Ge ve inavasyon çalışmaları kapsamında Bölge Bayileri ile bir araya gelen AKINSOFT, IV. Bölge Bayi toplantısının birinci aşamasını tamamladı. Bölge Bayilerinin iki grup halinde farklı tarihlerde katılacağı organizasyonun birinci grup toplantısı 6-8 Mart 2009 tarihleri arasında gerçekleşti.  Ar-Ge ve Kalite Kontrol, Muhasebe ve Lisans, Müşteri Hizmetleri, Ürün Yönetimi, Bayi Yönetimi, Satış, Reklam ve Pazarlama, ERP Sistem konularının ele alındığı toplantıya farklı illerden yaklaşık 30 firma katıldı. 2 gece 3 gün Konya'da konaklayan Bölge Bayileri 3 gün süren organizasyonda, AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Özgün AKIN, yönetim kurulu üyeleri ve AKINSOFT yetkilileri ile sohbet etme fırsatı buldu.
Bölgelerin performansını arttırmak amacıyla düzenlenen toplantının sonunda yeni satış stratejileri geliştirilmesi için Çözüm Ortakları ile ortak planlar yapıldı. Bayilerin istekleri dikkate alınırken, reklam ve pazarlama konusunda ki faaliyetlerin geliştirilmesi için yeni çalışmalar yapılması kararı alındı. Sabah kahvaltısında, akşam ve öğle yemeğinde de AKINSOFT Yönetim Kurulu ve AKINSOFT personeliyle bir araya gelen Bölge Bayileri sıcak bir sohbet ortamında hoş vakit geçirdi. AKINSOFT için verimli geçen toplantının üçüncü gününde sabah kahvaltısından sonra Mevlana Müzesi ziyaret eden Bölge Bayileri,  akşam yemeğinin ardından Konya'dan ayrıldı. AKINSOFT, birinci grup toplantısını başarılı bir organizasyonla sona erdirirken tüm hızıyla ikinci grubun katılacağı 13-15 Mart 2009 tarihleri arasında yapılacak Bölge Bayi toplantısına hazırlanıyor. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.