Adese Çumrada ikinci marketi açtı

Adese Çumrada ikinci marketi açtı

Çumra'ya ilk olarak 2008 yılında adım atan Adese, yöre halkı tarafından artan talep nedeniyle ilçeye 2nci marketini açtı

Perakendenin yükselen değeri Adese, Konya’ya yatırım yapmaya devam ediyor. Uluslararası değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın gerçekleştirdiği araştırma çalışmasında Konya’nın en değerli markası olarak gösterilen Adese, Çumra halkının “2’nci Adese” talebine, açılışını dün yaptığı Pazaryeri Adese marketiyle cevap verdi. Yaklaşan Kurban Bayramı’nı farklı kampanyalarla karşılayan Adese’nin açılışa özel olarak yöre halkına sunduğu kampanyalar, büyük ilgi ile karşılandı.  Toplam 573 metrekare alanda iki kasayla hizmet verecek Pazaryeri Adese’nin açılışını Çumra Belediye Başkanı Yusuf Erdem, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz ve Çumra Müftüsü Bekir Yücel ile gerçekleştiren Adese Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Atila, Adese’nin, Konya’dan doğan bir değer olarak bugün Türkiye’nin önde gelen perakende markalarından biri hâline geldiğini ifade ettiği konuşmasında şu değerlendirmelerde bulundu:

 “Bu başarının altında Konya halkının Adese’ye gösterdiği ilgi geliyor. Çumra’nın da bu açıdan özel bir yeri var. Kaliteyi takdir eden, bilinçli alışveriş yapan Çumra halkı, dört yıl önce açılan marketimize ilgi gösterdiler. Dilek ve arzularını iyi niyetle belirttiler ve tercihlerini kaliteden ve avantajdan yana yaptılar” dedi.

BİLİNÇLİ ÇUMRA HALKINA TEŞEKKÜR

Konuşmasında bilinçli tüketici olmanın önemine değinen Atila, “Bizler, halkımızın alışveriş konusunda yüksek bir bilinç kazanmasını arzuluyoruz. Bilinçli, araştıran ve sorgulayan müşterilerin Adese kalitesini de daha iyi anladığını ve takdir edeceğini düşünüyoruz. Bu açıdan Çumra halkına da teşekkür ediyorum. Çumra’daki ikinci marketimiz, onların talepleriyle ve yine onların taleplerini en iyi şekilde karşılamak üzere açılıyor” dedi.

3 binden fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük işverenleri arasında yer alan Adese, yeni marketiyle Çumra’ya sadece hesaplı alışveriş değil, istihdam da getirdi. Pazaryeri şubesi ile 16 kişilik istihdam sağlayan Adese, çalışan haklarını koruma konusunda gösterdiği üstün başarıdan ötürü, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından ödüle de layık görülmüştü.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.