A. Gücü masrafları Bekir Duvarcı’dan
Verdiği maddi-manevi desteklerle her zaman Konyasporun yanında olduğunu gösteren ve son olarak geçtiğimiz hafta Ankaraspor ile deplasmanda oynadığımız 17.hafta maçının masraflarını karşılayan Konya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın Bekir
Konyaspor Yönetim Kurulu resmi internet sitesinde konu ile ilgili yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi. “Konyaspor’a her zaman destek olan değerli büyüğümüz Konya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Sayın Bekir Duvarcı’ya katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.