3 başkan KTO toplantısına katıldı

3 başkan KTO toplantısına katıldı

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Konya Ticaret Odası’nın (KTO) Şubat Ayı Meclis ve Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı'na katıldı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Büyükşehir Belediyemiz, Merkez İlçe Belediyelerimiz ve Odalarımızla büyük bir uyum içerisinde Konya’mızda önemli hizmetler gerçekleştirildi. Bu hizmetlerin yapılmasında birlik ve beraberliğin, uyum içinde çalışmanın çok büyük katkısı bulunmaktadır. İnanıyoruz ki istişare içerisinde yapılan bu hizmetler ayrı bir bereket getirmektedir” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da “İnsanın en hayırlısı insana faydası olandır anlayışıyla belediyelerimiz, odalarımız kendi alanlarında en iyi hizmeti vermeye gayret göstermektedir. Büyükşehir Belediyesi, Merkez İlçe Belediyeleri ve Odaların Hatay’da depremzedelerin ihiyaçlarını karşılamaya yönelik yaptıkları çalışmaların çok anlamlı bir birliktelik örneği olmuştur” diye konuştu.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ise “Konya’nın en önemli özelliği birlik ve beraberliğidir. Belediyelerimiz ve iş alemi camiamız her zaman birbirleriyle iç içe olmuştur. Ortak hassasiyetlerle şehrimize hizmet etme anlayışına sahibiz. Beş yıllık dönemde Oda camiamızla istişarelerle şehrimizin sorunlarının çözümü için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Toplantıda söz alan Meclis ve Meslek Komiteleri üyeleri Belediye Başkanlarına talep ve önerilerini iletti.

Meclis Başkanı Ahmet Arıcı’nın yönettiği toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.

Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, “Meclis ve Meslek Komiteleri Üyelerimizle bir araya gelen Başkanlarımızı misafir etmekten büyük bir mutluluk duyduk. Odamız Konya için çok değerli yatırımları hayata geçirmiştir. Tüm bu yatırımlarımızda yapılmasında Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediyelerimizin büyük katkısını gördük. Belediyelerimizle işbirliği içinde olmak, birlikte hareket etme anlayışına sahip olmak hem üyelerimize, hem şehrimize önemli hizmetlerin kazandırılmasına vesile olmaktadır. Konya’nın örnek gösterilen birliktelik ruhu şehrimizin her alanda gelişimine katkı sağlamaktadır. Bu açıdan Başkanlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ


Kaynak:Haber Merkezi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.