20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu
Konya'da jandarma ekiplerinin çalışması sonucu kuyuda bulunan cesedin 20 yıl önce kaybolan Musa Bakraç' a ait olduğu 10 yıl önce ölen babasından alınan DNA sonucu belirlendi. Jandarmadan kardeşine ait kemikleri torbada alan ağabey kucağında gözü yaşlı bir
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 1](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_1.jpg)
Konya’da jandarma ekiplerinin çalışması sonucu kuyuda bulunan cesedin 20 yıl önce kaybolan Musa Bakraç’ a ait olduğu 10 yıl önce ölen babasından alınan DNA sonucu belirlendi. Jandarmadan kardeşine ait kemikleri torbada alan ağabey kucağında gözü yaşlı bir şekilde taşırken, “ dağ gibi adam ne hale gelmiş” diyerek üzüntüsünü ifade etti.
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 2](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_2.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 3](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_3.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 4](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_4.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 5](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_5.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 6](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_6.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 7](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_7.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 8](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_8.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 9](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_9.jpg)
![20 yıl önce kaybolan gencin kemikleri bulundu 10](https://d.merhabahaber.com/gallery/376_10.jpg)